Wygraj spotkanie z Marcinem Maciejczakiem!

Wygraj spotkanie z Marcinem Maciejczakiem!

Marcin Maciejczak z okazji nadchodzącej premiery EP’ki „hypno” ma dla swoich fanów wyjątkową niespodziankę. Piętnastu szczęśliwców będzie już niedługo mogło spotkać się z wokalistą na specjalnym evencie w Warszawie!

Zeszłoroczny debiutancki album Marcina „Tamte Dni” został bardzo ciepło przyjęty i przyniósł wokaliście stałe grono wiernych słuchaczy. Najnowsza EP’ka „hypno”, która ukaże się już 25 listopada to kolejne wydawnictwo w karierze młodego artysty. 

Z okazji jej wydania Marcin postanowił sprawić niespodziankę najwierniejszym fanom i właśnie ogłosił konkurs, w którym do wygrania jest osobiste spotkanie z wokalistą 10 listopada w Warszawie. 

Wygraj spotkanie z Marcinem Maciejczakiem!

By wziąć udział w konkursie, wystarczy  na platformie TikTok opublikować kreację z wykorzystaniem przedpremierowego fragmentu kolejnego singla Marcina „sweet rose”, który to będzie miał swoją premierę w dniu spotkania z artystą. Link do publikacji, wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem należy wysłać pod dedykowany adres e-mail: konkursmarcina@umusic.com. Marcin spośród zgłoszeń wybierze 15 najbardziej kreatywnych propozycji, a ich autorzy spotkają się z artystą. 

Wieczorem tego samego dnia Marcin zagra także koncert w warszawskiej Pradze Centrum. Bilety są dostępne TUTAJ 

Pełen opis oraz regulamin konkursu znajdują się TUTAJ 

Udostępnij