Years & Years pełen miłości w nowym singlu

Years & Years pełen miłości w nowym singlu

Years & Years zaprezentował cover kultowego „100% Pure Love” Crystal Waters. Utwór będzie soundtrackiem tegorocznej świątecznej kampanii reklamowej sieci sklepów Target. To także kontynuacja pełnego sukcesów roku dla Olly’ego – wydany w styczniu trzeci album „Night Call” znalazł się na szczycie list przebojów.

Olly Alexander zadbał o to, aby taneczno-popowy klasyk Crystal Waters wyróżnił się jego własnym, z miejsca rozpoznawalnym stylem. – Natychmiast wiedziałem, że chcę współpracować z Georgią i Markiem Ralphem, aby ożywić ten cover. Zniewalający wokal Crystal w oryginale ma wyjątkową energię i był dla mnie inspiracją, gdy zacząłem nagrywać własną wersję. Naprawdę mam nadzieję, że ten utwór spodoba się publice, ma taki pozytywny przekaz i wyzwalający nastrój… Kocham go!

Trasa koncertowa Years & Years „The Night Call Tour” przeniesie się w tym miesiącu do Australii. Brytyjska część tournée zawierała jedyny w swoim rodzaju, całkowicie queerowy skład talentów, podkreślając pionierski wpływ Years & Years na współczesny pop. Polska publiczność mogła z kolei podziwiać Olly’ego w trakcie tegorocznej edycji Open’er Festivalu.

Wokalista, aktor, ikona mody i kulturalna awangarda – Olly Alexander – zdobył już pięć nominacji do nagrody Brit Award, przekroczył 4,4 miliarda streamów i trafił na pierwsze strony gazet na całym świecie dzięki uznanemu serialowi „Bo to grzech” (2021). Wcześniej w trio, a teraz jako solista, Years & Years nadal przesuwa granice mainstreamu, jednocześnie wlewając „100% Pure Love” do swojej dyskografii.

Udostępnij