Ramówka


ENERGETYCZNE DZIEŃ DOBRY

Każdego poranka budzimy Was przebojową muzyką, informacjami i humorem, także ok. 9:00 horoskop na cały dzień dla wszystkich znaków zodiaku.

PN – PT od 06:00


DZIEŃ DOBRY WEEKEND

Weekend z dobrą muzyką, nowinkami i humorem.

SB – NDZ od 08:00


NA PIERWSZYCH STRONACH

Newsy i ciekawostki z życia zwykłych ludzi, gwiazd oraz polityki, czyli wszystko z pierwszych stron.

PN – PT po 11:00 (wkrótce reaktywacja)


HIT NA HIT

HIT NA HIT to nasza codzienna hit-lista utworów, które typujemy na przeboje najbliższych tygodni. Tutaj usłyszycie najnowsze i premierowe nagrania. To lista, która jako jedna z niewielu wyławia z setek nowości przyszłe przeboje.

Jak już wielokrotnie udowadnialiśmy, typowane przez nas hity po kilku tygodniach wchodzą na playlisty innych stacji radiowych. Kolejność utworów układana jest przy udziale Słuchaczy.

Jeśli chcecie wiedzieć co będzie grane w niedalekiej przyszłości na światowych listach przebojów – słuchajcie listy HIT NA HIT.

PN – PI po 17:00


TOP40PL

W każdą sobotę po 14:00🇬🇧 | 15:00🇵🇱 zapraszamy na naszą radiową antenę, na spotkanie z listą 🇵🇱 𝗧𝗢𝗣𝟰𝟬𝗣𝗟 🇵🇱, wypełnioną gwiazdami polskiej sceny muzycznej i hitami, obok których nie można przejść obojętnie. Zestawiamy najlepsze polskie utwory w jednym miejscu i poddajemy Waszej ocenie. W trakcie trwania listy możecie głosować na Waszych ulubieńców w postaci 👍❤️ oraz komentarzy, na naszym profilu na FB, pod postem listy.  

SOBOTA po14:00


BEST OF THE BEST

Lista największych światowych przebojów wszech czasów, która zabierze Was w muzyczną podróż wspomnień ostatnich dekad. Dla wielu to miły powrót do przeszłości, dla młodego pokolenia wspaniałe muzyczne ABC. Największe przeboje wszech czasów w jednym miejscu, najbardziej przez Was lubiani i kochani Artyści, Wasze ulubione piosenki.  

CZWARTEK 20:00


Muzyczny Shaker

Wieczorne pasmo z największymi przebojami od lat 70′ po współczesne.

Gramy i spełniamy Wasze muzyczne życzenia, dedykacje i pozdrowienia, które zaproponować możecie na naszym fanpage’u RadioTop na facebooku.

PN – NDZ po 20:00


LIVE MIX

Z udziałem światowej klasy artystów oraz DJ-ów, którzy występują na naszej antenie, w naszym studio na żywo, lub w przygotowanych setach, podkręcamy tempo z wyjątkowymi rytmami muzyki klubowej.

PIĄTEK po 20:00


MUZYCZNE GRAFFITI

Nowy program muzyczno-rozrywkowy z udziałem gwiazd show-biznesu.   

szczegóły niebawem


TERAZ GRAMY WASZE

W każdą sobotę i niedzielę w przedpołudniowym paśmie, gramy Wasze propozycje oraz dedykacje muzyczne.

Zgłoszenia możecie przesyłać na maila mymusic@radiotop.pl, oraz na fanpage’u RadioTop na facebooku.

SOBOTA – NIEDZIELA od 9:00 do 12:00


NOCNY RELAX – HITS OF THE BEST

Nocne pasmo muzycznych największych przebojów wszech czasów.

PO – ND od 22:00 do 6:00


Udostępnij