Hit Listy

Listy przebojów RadioTop z najnowszymi oraz najbardziej pożądanymi nagraniami Waszych ulubionych wykonawców, na których możecie głosować. Także do Waszej dyspozycji gotowy formularzu zgłoszeniowy na dole strony, w którym możecie zaproponować Wasze ulubione hity które trafić mogą do Poczekalni. Miłej zabawy


HIT NA HIT

Jedyna taka lista przebojów na Wyspach Brytyjskich, w której usłyszycie najnowsze utwory światowych oraz polskich gwiazd sceny muzycznej, również Gorące PRZED PREMIERY, Debiuty oraz zapowiedzi i nowinki z muzycznego Świata. W każdym notowaniu prezentujemy też nagrania które tafiają do poczekalni jako propozycje, które mają szanse stać się topowymi hitami. Jeśli jesteście ciekawi co dzieje się na światowych listach przebojów, słuchajcie listy Hit na Hit od poniedziałku do piątku zawsze po 17.00.


top40PL

Cotygodniowe zestawienie 40 Najnowszych oraz Najbardziej Pożądanych Gorących Polskich Hitów. Premiery, zapowiedzi, newsy polskiej sceny muzycznej, spotkania i rozmowy na żywo z Gwiazdami, a także niespodzianki i konkursy. top40PL – 40 topowych nagrań w zestawieniu głównym + poczekalnia. 

top40PL, w biało-czerwonych barwach, w każdą sobotę po 14.00


Propozycje

Poniższy formularz pomoże w dodaniu Twoich wykonawców do list przebojów jako propozycje.

Udostępnij