Hit Listy

Listy przebojów naszego radia. Na dole strony, do dyspozycji oddajemy gotowy formularz zgłoszeniowy, do przesłania jako propozycji do list przebojów Waszych ulubionych Artystów i ich piosenek.


HIT NA HIT

HIT NA HIT to codzienna hit-lista utworów, które typujemy na przeboje najbliższych tygodni. Tutaj usłyszycie najnowsze i premierowe nagrania. To lista, która jako jedna z niewielu wyławia z setek nowości przyszłe przeboje. Wielokrotnie udowadnialiśmy, jak typowane przez nas hity po kilku tygodniach wchodzą na playlisty innych stacji radiowych. Kolejność utworów układana jest przy udziale Słuchaczy. Jeśli chcecie wiedzieć co będzie grane w niedalekiej przyszłości na światowych listach przebojów – słuchajcie listy HIT NA HIT.

HIT NA HIT od poniedziałku do piątku zawsze po 18.00.


top40PL

W każdą sobotę po 14:00🇬🇧 | 15:00🇵🇱 zapraszamy na naszą radiową antenę, na spotkanie z listą 🇵🇱 𝗧𝗢𝗣𝟰𝟬𝗣𝗟 🇵🇱, wypełnioną gwiazdami polskiej sceny muzycznej i hitami, obok których nie można przejść obojętnie. Zestawiamy najlepsze polskie utwory w jednym miejscu i poddajemy Waszej ocenie. W trakcie trwania listy możecie głosować na Waszych ulubieńców w postaci 👍❤️ oraz komentarzy, na naszym profilu na FB, pod postem listy.

TOP40PL – w każdą sobotę po 14:00Propozycje

Zgłoś swoje propozycje w formularzu poniżej

Udostępnij