Hit Listy

Oto listy przebojów RadioTop oraz Wasi wykonawcy na których możecie głosować. W formularzu na dole, możecie dodać Wasze ulubione hity do Poczekalni jako propozycje. Miłej zabawy


HIT NA HIT

Jedyna taka lista przebojów na Wyspach Brytyjskich, w której usłyszycie najnowsze utwory światowych oraz polskich gwiazd sceny muzycznej, również Gorące PRZED PREMIERY, Debiuty oraz zapowiedzi i nowinki z muzycznego Świata. W każdym notowaniu prezentujemy też nagrania jako propozycje do głównego zestawienia, które mogą stać się topowymi hitami, są to przede wszystkim artyści i piosenki zgłoszone przez Was w formularzu poniżej. Jesteście ciekawi co dzieje się na światowych listach przebojów, słuchajcie listy Hit na Hit od poniedziałku do soboty po 17.00.


top40PL

Cotygodniowe zestawienie 40 Najnowszych oraz Najbardziej Pożądanych Gorących Polskich Hitów. Muzyczne Premiery, zapowiedzi, newsy polskiej sceny muzycznej, spotkania i rozmowy na żywo z Polskimi Gwiazdami, a także niespodzianki i konkursy. top40PL – 40 piosenek w zestawieniu głównym + nagrania w poczekalni jako propozycje zgłoszone od Was.

top40PL, w naszych polskich biało-czerwonych barwach, w każdą sobotę po 14.00


Propozycje

Poniższy formularz pomoże w dodaniu Twoich wykonawców do list przebojów jako propozycje.

Udostępnij