Radio


RadioTop


Gramy 24h/7 nieprzerwanie od 19-go sierpnia 2019 roku. Pomysł na stworzenie radia powstał dzięki ogromnej pasji do muzyki.

Nasza oferta programowa skierowana jest dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, niezależnie od miejsca zamieszkania. Pełne zacięcie do muzyki i 100% profesjonalizm dziennikarski to nasze motto. Robiąc ukłon w kierunku słuchaczy, dla ich najwygodniejszego i najprostszego sposobu słuchania naszej rozgłośni, stworzyliśmy darmową aplikację mobilną na dwie najpopularniejsze platformy, android i iOS. W aplikacji zamieściliśmy dodatkowo bezpośrednie odnośniki, które w szybki i łatwy sposób przenoszą do naszej witryny internetowej, list przebojów i  kanałów społecznościowych, bez potrzeby wyłączania radia.

Oferta programowa

  • Energetyczne Dzień Dobry – budzimy przebojową muzyką, nowinkami, informacjami oraz horoskopem dla wszystkich znaków zodiaku na cały dzień;
  • Dzień Dobry Weekend – nowinki, informacje, muzyczne dedykacje i pozdrowienia, weekendowy horoskop, dobra zabawa w towarzystwie gości 
  • Spotkanie z Gwiazdami – rozmowy z gwiazdami muzyki, teatru, mediów;
  • TOP40PL i HIT NA HIT – listy przebojów z najnowszymi, gorącymi hitami polskich oraz światowych wykonawców, przedpremiery i zapowiedzi muzyczne;
  • LiveMix – w każdy piątkowy wieczór, muzyczny program z występami na żywo i w muzycznych setach, znanych z list przebojów czy klubów, DJ-jów, oraz światowej klasy artystów całego globu. Głównym nurtem muzyka klubowa i House.

Jak i gdzie nas słuchać?

Jesteśmy radiem nadającym w internecie, a więc osiągalnym na komputerach, tabletach, smartfonach,  oraz we wszystkich urządzeniach wykorzystujących odbiór danych z internetu. W naszych planach jest także start nadawania lokalnie w systemach cyfrowych DAB/DAB+.

Jak słuchać?

na naszej stronie radiotop.pl wybierając w menu odnośnik „Słuchaj Radia”

najprościej i najwygodniej pobierz aplikację mobilną na swój tablet lub telefon, całkowicie za darmo ze sklepów Google Play i App Store (kliknij w odnośniki lub zeskanuj kod QR na pasku po prawej stronie)

Życzymy miłego odbioru.

Udostępnij