Radio


RadioTop


Gramy 24h/7. Oficjalnie wystartowaliśmy 19-go sierpnia 2019 roku.  Pomysł na stworzenie radia powstał dzięki pasji do muzyki. Od startu, w zespole radia w bardzo szybkim tempie pojawiło się wiele ambitnych, chętnych do działania osób, również dotąd nie posiadających doświadczenia radiowego. 

Wszystko co robimy, robimy dla wszystkich bez ograniczeń wiekowych, niezależnie od miejsca zamieszkania, z ogromnym zacięciem do muzyki i pełnym profesjonalizmu przekazem informacji. Na potrzeby najwygodniejszego i najprostszego sposobu słuchania naszej rozgłośni, stworzyliśmy darmową aplikację mobilną na iOS i Android. W apce również umieściliśmy bezpośrednie odnośniki, które w szybki i łatwy sposób przenoszą do witryny internetowej czy list przebojów, bez potrzeby wyłączania radia.

Oferta programowa

  • Energetyczne Dzień Dobry –  poranek z pobudzającą muzyką, nowinkami, informacjami oraz horoskopem dla wszystkich znaków zodiaku na cały dzień;
  • Dzień Dobry Weekend – nowinki, informacje, muzyczne dedykacje i pozdrowienia, weekendowy horoskop, dobra zabawa w towarzystwie gości 
  • Spotkanie z Gwiazdami – rozmowy z gwiazdami muzyki, teatru, mediów;
  • TOP40PL i HIT NA HIT – listy przebojów z najnowszymi, gorącymi hitami polskich oraz światowych wykonawców, przedpremiery i zapowiedzi muzyczne;
  • LiveMix – w każdy piątkowy wieczór, muzyczny program z występami na żywo i w muzycznych setach, znanych z list przebojów czy klubów, DJ-jów, oraz światowej klasy artystów całego globu. Głównym nurtem muzyka klubowa i House.

Nasz przewodni głos

 

Głównym i przewodnim głosem naszej rozgłośni jest znany w Polsce z wielu spotów reklamowych, radiowych i telewizyjnych, polski lektor Robert Augustyn. Zaprzyjaźniony i stale z nami współpracujący.

Jak i gdzie nas słuchać?

Na dzień dzisiejszy jesteśmy radiem internetowym, a więc osiągalnym na komputerach, tabletach, smartfonach,  oraz we wszystkich urządzeniach wykorzystujących odbiór danych z internetu. W naszych ambitnych planach jest także start nadawania lokalnie w systemach cyfrowych DAB i DAB+.

Jak słuchać?

na naszej stronie radiotop.pl w głównym menu wybrać odnośnik „Słuchaj Radia”

najprościej i najwygodniej pobierz aplikację mobilną na swój tablet lub telefon, całkowicie za darmo ze sklepów Google Play i App Store (kliknij w odnośniki lub zeskanuj kod QR na pasku po prawej stronie)

Udostępnij