Wioleta Kościńska z Braniewa wydaje drugi singiel zatytułowany „Na Własne Ryzyko”

Wioleta Kościńska z Braniewa wydaje drugi singiel zatytułowany „Na Własne Ryzyko”

Po bardzo dobrym przyjęciu się pierwszego Singla pt.: „Nieodgadniona” Wioleta zaskakuje Nas kolejnym nieszablonowym utworem, prawdziwą wybuchową mieszanką muzycznych motywów.

„Na własne ryzyko”, to wybuchowa mieszanka różnych stylów i motywów która sprawia, że utwór
zaskakuje nas na każdym etapie słuchania, począwszy od elektroniki, rytmów latynoskich, gitarę
grającą w rytmie reggae, motywem dubstep po połączenie z ciekawym tradycyjnym chińskim
instrumentem – Guzheng. A całość utworu ubarwia taneczny puls. Ten utwór to nieszablonowa
muzyczna eksplozja! to po prostu trzeba usłyszeć.

Okladka

Utwór „Na własne ryzyko” – To utwór który mówi abyśmy nie stawiali sami sobie barier, nie szukali
wymówek które nas blokują i ograniczają. Każdy z nas musi żyć po swojemu wtedy dopiero poczujemy się wolni i naprawdę sobą.

W życiu dokonujemy wyborów na każdym kroku tylko na własną odpowiedzialność. Trzeba podejmować ryzyko i warto, a wręcz jest konieczne abyśmy od czasu do czasu zatrzymali się aby na nowo poukładać nasze cele, myśli oraz przekonania – mówi Wioleta Kościńska

Autorska piosenka Wiolety Kościńskiej powstała przy współpracy z Warszawską wytwórnią muzyczną Delphy Records. Za tą produkcją stoi songwriterka Zuzanna Ossowska, oraz producent muzyczny Piotr Belak. Nagrania studyjne realizowane były w Radio UWM Olsztyn, a nagranie studyjne realizował Radek Hrynek.

Nagranie tego utworu przyniosło Mi wiele satysfakcji i sprawia, że mogę realizować się muzycznie i przekazywać własne przeżycia i przemyślenia na każdym etapie życia, to jak historia którą piszemy napotykając na naszej drodze zmiany i różne możliwości które przynosi nam los – Wioleta Kościńska

Udostępnij