DollZ powraca z nowym materiałem „Jak Ćmy”, producentem Michał Kush.

DollZ powraca z nowym materiałem „Jak Ćmy”, producentem Michał Kush.

DollZ powraca z nowym materiałem od producenta Michała Kusha. „Jak Ćmy” to singiel wprowadzający w nowe alter ego wokalistki zespołu „Baddie”, która w drugiej połowie 2021 roku wyda swój solowy materiał w dwóch wersjach językowych.


DollZ powraca z nowym materiałem. Aktualny singiel promuje wyjątkowy klip z gościnnym udziałem znakomitego perkusisty Vlodiego Tafli, który na skutek ciężkiej choroby w dzieciństwie stracił nogę, jednak nie stracił chęci do rozwoju i pasji, pomagającej mu odnaleźć się w nowej, a zarazem ciężkiej i nieznanej mu sytuacji.

Historia Vlodiego zainspirowała zespół do stworzenia projektu, który wesprze osoby w podobnej sytuacji do podjęcia walki! Wokalistka zespołu cały projekt komentuje:

– Każdy jest ćmą! Czy tego chce czy nie… Gonimy za marzeniem, które lśni daleko, migocze, kusi, ale ta gonitwa często jest samobójcza. Mimo to po marzenia zawsze trzeba lecieć, nawet na starganych skrzydłach. Dla mnie droga po marzenia jest celem samym w sobie. Staram się, żeby była ona ciekawa. Chce być jak dziecko, patrzeć, zatrzymać się, dać szansę tej chwili trwać, mieć cel na uwadze, ale nie biec na siłę.

Historia ta opakowana jest w klip, który obrazuje historię chłopaka korzystającego z życia ile się da, mimo, że czasami nawet on tę wiarę traci, ale spełnia się grając na perkusji, ponieważ to sprawia, że jest szczęśliwy i zapomina o wszystkim – nikt mu tego uczucia nie odbierze i o tę chwile właśnie wszyscy walczymy! Vlodi wbrew wszystkim rozsądnym głosom pokazał losowi i ludziom wielkie fu…k off… i my też nie wahajmy się tego zrobić.

– DollZ

Promocji singla towarzyszy zbiórka dla Vlodiego na nową protezę!

Udostępnij