Wioleta Kościńska z Braniewa wydaje drugi singiel zatytułowany „Na Własne Ryzyko”

Wioleta Kościńska z Braniewa wydaje drugi singiel zatytułowany „Na Własne Ryzyko”

Po bardzo dobrym przyjęciu przez publiczność pierwszego singla „Nieodgadniona”, Wioleta Kościńska zaskakuje nas kolejnym nieszablonowym utworem, prawdziwą wybuchową mieszanką muzycznych motywów.


Wioleta Kościńska i „Na własne ryzyko”, to wybuchowa mieszanka różnych stylów i motywów która sprawia, że utwór zaskakuje nas na każdym etapie słuchania, począwszy od elektroniki, rytmów latynoskich, gitarę grającą w rytmie reggae, motywem dubstep po połączenie z ciekawym tradycyjnym chińskim instrumentem – Guzheng. A całość utworu ubarwia taneczny puls. Ten utwór to nieszablonowa muzyczna eksplozja! to po prostu trzeba usłyszeć.

Wioleta Kościńska

„Na własne ryzyko” – To utwór który mówi abyśmy nie stawiali sami sobie barier, nie szukali wymówek które nas blokują i ograniczają. Każdy z nas musi żyć po swojemu wtedy dopiero poczujemy się wolni i naprawdę sobą.

 

– W życiu dokonujemy wyborów na każdym kroku tylko na własną odpowiedzialność. Trzeba podejmować ryzyko i warto, a wręcz jest konieczne abyśmy od czasu do czasu zatrzymali się aby na nowo poukładać nasze cele, myśli oraz przekonania

– mówi Wioleta Kościńska

Autorska piosenka Wiolety Kościńskiej powstała przy współpracy z Warszawską wytwórnią muzyczną Delphy Records. Za tą produkcją stoi songwriterka Zuzanna Ossowska, oraz producent muzyczny Piotr Belak. Nagrania studyjne realizowane były w Radio UWM Olsztyn, a nagranie studyjne realizował Radek Hrynek.

 

Nagranie tego utworu przyniosło Mi wiele satysfakcji i sprawia, że mogę realizować się muzycznie i przekazywać własne przeżycia i przemyślenia na każdym etapie życia, to jak historia którą piszemy napotykając na naszej drodze zmiany i różne możliwości które przynosi nam los

– Wioleta Kościńska

Udostępnij