twocolors i Pascal Letoublon z idealną piosenką na powitanie wiosny

twocolors i Pascal Letoublon z idealną piosenką na powitanie wiosny

Duet twocolors, który z sukcesem podbija taneczną scenę, połączył siły z francuskim gwiazdorem gatunku, Pascalem Letoublonem. Efektem kooperacji jest pozostawiający niezatarte wrażenie singiel „Break Up”.

– „Break Up” to piosenka, nad którą w ten czy inny sposób pracowaliśmy od lat

– wyjaśniają twocolors.

– Po kilku różnych podejściach z różnymi wokalistami, w końcu jesteśmy gotowi, by wydać ją z naszym przyjacielem Pascalem Letoublonem. Utwór zawiera wszystko, co uwielbiamy w świetnych piosenkach, a tekst oddaje istotę kruchego miejsca między płonącą miłością a dotkliwym strachem przed rozłąką i samotnością. Uważamy, że jest to idealny utwór na powitanie wiosny. Mamy nadzieję, że pokochacie go tak bardzo jak my.

– Zawsze przyglądałem się temu, co robią twocolors, więc możliwość współpracy była dla mnie bardzo ekscytująca .  Jestem bardzo zadowolony z rezultatu i, tak jak powiedzieli, to idealny utwór na powitanie wiosny

– dodaje Letoublon

„Break Up” to następca remiksu „Dry Bones”, który twocolors przygotowali dla zdobywcy Grammy, Gregory’ego Portera. Wcześniej wypuścili single „Feel It 2”, „Passion” i „Bloodstream”. Ostatni zrealizowany został we współpracy z belgijskim DJ-em i producentem, Lost Frequencies.

Odkąd w 2019 roku zadebiutowali w dużej wytwórni singlem „Lovefool”, twocolors zgromadzili łącznie 2 miliardy streamów i mogą poszczycić się 7 milionami słuchaczy miesięcznie. Co więcej, duet ma ponad 1,2 miliarda odtworzeń swoich piosenek w rozgłośniach radiowych w 64 krajach.

Pascal Letoublon zdobył rozgłos za sprawą przeboju „Friendships” z 2017 roku, w ekspresowym tempie podbijając scenę muzyki house. Dziś piosenka ma łącznie 5 miliardy odsłuchów w serwisach streamingowych. Kolejne hity w jego dorobku to „Feelings Undercover” i „Be With Me”.

Udostępnij