twocolors i Pascal Letoublon z idealną piosenką na powitanie wiosny

twocolors i Pascal Letoublon z idealną piosenką na powitanie wiosny

Duet twocolors, który z sukcesem podbija taneczną scenę, połączył siły z francuskim gwiazdorem gatunku, Pascalem Letoublonem. Efektem kooperacji jest pozostawiający niezatarte wrażenie singiel „Break Up”.


twocolors i Pascal Letoublon prezentują idealną piosenką na powitanie wiosny „Break Up”.

 

– „Break Up” to piosenka, nad którą w ten czy inny sposób pracowaliśmy od lat. Po kilku różnych podejściach z różnymi wokalistami, w końcu jesteśmy gotowi, by wydać ją z naszym przyjacielem Pascalem Letoublonem. Utwór zawiera wszystko, co uwielbiamy w świetnych piosenkach, a tekst oddaje istotę kruchego miejsca między płonącą miłością a dotkliwym strachem przed rozłąką i samotnością. Uważamy, że jest to idealny utwór na powitanie wiosny. Mamy nadzieję, że pokochacie go tak bardzo jak my.

– wyjaśniają twocolors.

 

– Zawsze przyglądałem się temu, co robią twocolors, więc możliwość współpracy była dla mnie bardzo ekscytująca .  Jestem bardzo zadowolony z rezultatu i, tak jak powiedzieli, to idealny utwór na powitanie wiosny

 dodaje Letoublon

„Break Up” to następca remiksu „Dry Bones”, który twocolors przygotowali dla zdobywcy Grammy, Gregory’ego Portera. Wcześniej wypuścili single „Feel It 2”, „Passion” i „Bloodstream”. Ostatni zrealizowany został we współpracy z belgijskim DJ-em i producentem, Lost Frequencies.

Odkąd w 2019 roku zadebiutowali w dużej wytwórni singlem „Lovefool”, twocolors zgromadzili łącznie 2 miliardy streamów i mogą poszczycić się 7 milionami słuchaczy miesięcznie. Co więcej, duet ma ponad 1,2 miliarda odtworzeń swoich piosenek w rozgłośniach radiowych w 64 krajach.

Pascal Letoublon zdobył rozgłos za sprawą przeboju „Friendships” z 2017 roku, w ekspresowym tempie podbijając scenę muzyki house. Dziś piosenka ma łącznie 5 miliardy odsłuchów w serwisach streamingowych. Kolejne hity w jego dorobku to „Feelings Undercover” i „Be With Me”.

Udostępnij