OBS i Max + Johann, prezentują nową wersję jazzowego hitu lat 20.

OBS i Max + Johann, prezentują nową wersję jazzowego hitu lat 20.

OBS i Max + Johann, prezentują nową wersję jazzowego hitu lat 20. ubiegłego stulecia, zmieniając „Puttin’ on the Ritz” Irvinga Berlina w nowoczesną bombę taneczną.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Max + Johann (@maxandjohann)

OBS to jeden z najbardziej uznanych aktów niemieckich scen festiwalowych. Dla znanych wcześniej jako Eastblock Bitches/Ostblockschlampen artystów prawdopodobnie nie ma sceny, na której jeszcze nie grali. W serwisach streamingowych zdobyli do tej pory ponad 30 milionów streamów.

Z ponad 60 milionami streamów i remiksami dla Dua Lipy, Wincenta Weissa i Gestört aber Geil, duet Max + Johann szybko zdobył uznanie na scenie tanecznej. W tym roku zaskoczyli publikę nową wersją „Dákiti” – mega hitu Bad Bunny i Jhay Corteza.

„The Ritz” to genialna reinterpretacja wydanej prawie 100 lat temu jazzowej piosenki „Puttin’ on the Ritz” Irvinga Berlina. W latach 80. utwór został przerobiony przez Taco, sprzedał się w ponad milionie kopii w samych Stanach Zjednoczonych i zyskał światową uwagę. Teraz samplowane wokale są podwyższone i przyspieszone. W połączeniu z mocnym saksofonem, „The Ritz” staje się niesamowitym utworem tanecznym, który sprawia, że chcemy cofnąć się w czasie i bawić niczym wielki Jay Gatsby!

Udostępnij