Ignacy „wie”, że będzie dobrze

Ignacy „wie”, że będzie dobrze

18-letni artysta, Ignacy Błażejowski, nie dał na siebie długo czekać i już po kilku tygodniach wraca z pełną nadzei piosenką.

 

– „Wiem” to konfrontacja z własnymi lękami i trudnościami. Śpiewam też o nadziei na lepsze jutro. Rozliczając się z przeszłością, patrzę w przyszłość i wiem, że będzie lepiej. Będzie ok.

– mówi Ignacy.

Ignacy w swoich kolejnych utworach konsekwentnie buduje pewną niezwykle szczerą narrację – obnaża to, co zazwyczaj najgłębiej skrywane – obawy, lęki i trudności związane z realizacją marzeń i pchaniem życia do przodu własną drogą.

Autorski materiał muzyczny Ignacego jest taki jak on sam – refleksyjny, pełen blasków i cieni, przekorny. To wysokiej jakości pop, w którym pobrzmiewa klasyczne i jazzowe wykształcenie artysty.

 

Ignacy Błażejowski to młody artysta z Krosna, który podbija polską scenę muzyczną. Związał się z muzyką już w dzieciństwie. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczął w wieku 7 lat. Uczestniczył w zajęciach Studia Piosenki Swing. W tym miejscu zaraził się pasją, która zaowocowała dzisiejszą karierą muzyczną oraz kolejnymi utworami.

W kwietniu 2021 roku Ignacy zaprezentował światu swój pierwszy singiel „Koniec”. Była to refleksja na temat człowieka oraz tego, co robi światu. Nie musieliśmy długo czekać na kolejną premierę. Początek tego roku przyniósł kolejny singiel zatytułowany „Dream”, spojrzenie artysty w głąb siebie. Śpiewa, komponuje oraz pisze własne teksty. Występuje również na deskach Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza.

Ignacy Błażejowski to również uczestnik 9. edycji popularnego programu „The Voice of Poland”. Pod czujnym okiem trenerki Edyty Górniak, od której otrzymał również „złoty bilet”, dotarł do ścisłego finału tego show, jednak szokująca okazała się decyzja jurorów, w tym Edyty Górniak. Utalentowany wówczas 16-latek z niewiadomych przyczyn zdobył najmniej punktów, artystka nie skorzystała z możliwości uratowania swojego faworyta, czego konsekwencją dla Ignacego było zakończenie przygody z „The Voice of Poland”.

Udostępnij