Halsey z dwiema nowymi piosenkami na poszerzonej wersji „If I Can’t Have Love, I Want Power”

Halsey z dwiema nowymi piosenkami na poszerzonej wersji „If I Can’t Have Love, I Want Power”

Halsey, która dzięki „If I Can’t Have Love, I Want Power” otrzymała nominację za Najlepszy alternatywny album i znalazła się w top 30 Najlepszych płyt 2021 roku, rozpoczyna 2022 rok od wydania poszerzonej wersji swojego najnowszego, znakomicie ocenionego dzieła.

Nowa edycja „If I Can’t Have Love, I Want Power” zawiera łącznie 16 utworów, w tym dwie nowe piosenki – „Nightmare Reprise” i „People disappear here”. Odbywa nowe nagrania ukazały się wraz z lyric videos, a ponadto każdy z kawałków doczekał się nowych wizualizacji. Halsey podzieliła się również koncertowymi wersjami utworów z „If I Can’t Have Love, I Want Power”.

Towarzyszący albumowi film „If I Can’t Have Love, I Want Power”, który w amerykańskich kinach zarobił blisko milion dolarów, obecnie dostępny jest na iTunes, Amazon i Google Play. Za scenariusz produkcji odpowiada Halsey, a reżyserią zajął się Colin Tilley.

Czwarty album artystki, wyprodukowany przez Trenta Reznora i Atticusa Rossa, zadebiutował na 1. miejscu Top Current Albums na Billboardzie. Płyta dotarła również na szczyt notowań Alternative Albums, Vinyl Albums i Tastemaker Albums amerykańskiego zestawienia oraz zajęła najwyższą pozycję listy Top 10 Global Album Debuts na Spotify.

„If I Can’t Have Love, I Want Power” zostało entuzjastycznie przyjęte przez krytyków, którzy umieścili wydawnictwo na wysokich miejscach w swych rocznych podsumowaniach. Płytę docenili dziennikarze takich tytułów, jak „The New York Times”, „Rolling Stone”, „NYLON”, „Cosmopolitan”, „Complex”, „Entertainment Weekly”, „Vulture”, „People”, „Kerrang!” czy „Slate”.

Złożone i nieskończenie przekonujące artystyczne wyznanie, które mogła stworzyć tylko Halsey –

można było przeczytać na stronach „NME”.

– Połączenie tak wielu gatunków, które z pozoru do siebie zupełnie nie pasują, a ostatecznie tworzą symbiozę, którą trudno rozdzielić, tworzą niezwykle hipnotyzującą całość –

zawyrokował Bartosz Sąder na łamach Onet Kultura (5/6).

Lista utworów „If I Can’t Have Love, I Want Power Extended Edition”:

Halsey

 

 1. The Tradition
 2. Bells in Santa Fe
 3. Easier than Lying
 4. Lilith
 5. Girl is a Gun
 6. You asked for this
 7. Darling
 8. 1121
 9. honey
 10. Whispers
 11. I am not a woman, I’m a god
 12. The Lighthouse
 13. Ya’aburnee
 14. Nightmare
 15. Nightmare Reprise
 16. People disappear here

Udostępnij