C-BooL jako agent specjalny w teledysku najnowszego singla „Fight To Win”

C-BooL jako agent specjalny w teledysku najnowszego singla „Fight To Win”

Fight To Win, czyli wakacyjna piosenka, za którą odpowiada doskonale znany C-BooL. Producent, którego hity podbijają klubowe parkiety powraca z kolejną imprezową propozycją.

Fight To Win, czyli walcz, by wygrać – z takim motywującym przesłaniem tuż przed rozpoczęciem lata 2022 pojawia się C-BooL. Popularny polski producent tym samym wraca po sukcesie hitu What Can I Do i zamierza uświetnić tegoroczne wakacje. Premierze piosenki Fight To Win towarzyszy pełen zwrotów akcji teledysk. Pościgi, ucieczka, nerwowość, a ostatecznie tytułowa walka i starania, by zrobić wszystko, żeby wygrać. Czy C-BooL, jako główny bohater swojego klipu zwycięży w tajemniczej potyczce? Odpowiedź na te pytanie znajdziemy w teledysku, który wraz z piosenką premierowo ukaże się dokładnie dzisiaj, w piątek 3go czerwca.

 
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez C-BooL (@c_bool)

C-BooL aktywny muzycznie jest od końca lat 90. Ma na koncie takie hity, jak Body & Soul, Do You Know, So Much Better, czy przede wszystkim kultowe już Would You Better. Nowa era w karierze polskiego producenta z Pyskowic nadeszła w 2016 roku. Wtedy właśnie wydał utwór Never Go Away i odkrył talent wokalny w wietnamskiej wokalistce, Giang Pham. Później pojawiły się kolejne megahity od C-BooLa: Magic Symphony, DJ Is Your Second Name, czy La La Love.

Wokalistka C-BooLa – Giang Pham, kim jest? Kto śpiewa Never Go Away?

C-BooL odkrył talent, z którym zawojował na polskim rynku muzycznym! Od momentu wydania hitu Never Go Away, wiele osób zastanawiało się, kto posiada tak aksamitny i delikatny głos. Grzegorz Cebula bardzo chronił ten sekret. Wśród zainteresowanych wokalem młodej piosenkarki byli inni producenci muzyki klubowej. Z pewnością chcieli osiągnąć taki sukces, jak właśnie twórca tego megahitu.

Giang Pham, urodzona w 1993 roku, mieszkająca w stolicy Wietnamu, Hanoi, niezależna piosenkarka. Od 2015 roku pracuje jako wokalistka sesyjna, nagrywając partie wokalne dla producentów muzycznych z całego świata. Współpracowała dotychczas z producentami z 15 krajów, głównie z Europy i Stanów, jednak największy sukces odniosło nagranie Never Go Away. Jej pasją są międzynarodowe podróże.

Czytaj dalej pod reklamą

C-BooL w 2021 roku po sukcesie piosenki Golden Rules, przygotował kolejną, taneczną i rozgrzewającą propozycję, która idealnie sprawdziła się podczas zimowego sezonu. Mowa o kawałku zatytułowanym What Can I Do, który jest o odkrywaniu nowych horyzontów, nieoglądaniu się w przeszłość i ciągłym poznawaniu samego siebie przy wsparciu najważniejszej osoby. 3 czerwca 2022 pojawia się następca tego kawałka, czyli singiel Fight To Win.

Udostępnij