Ania Wyszkoni z premierą nowej piosenki „Skrable”

Ania Wyszkoni z premierą nowej piosenki „Skrable”

Skrable, to tytuł nowej piosenki Ani Wyszkoni. To zupełnie inne brzmienie, inny styl od tego, do którego przyzwyczaiła nas gwiazda polskiej sceny muzycznej. Premiera teledysku jutro 13 sierpnia, a piosenka już dzisiaj do posłuchania u nas!

Anna Wyszkoni po krótkiej przerwie wraca na polski rynek muzyczny w nowej elektryzującej odsłonie! Najnowszym singlem zatytułowanym Skrable wokalistka otwiera kolejny rozdział w swojej 25-letniej karierze artystycznej, obfitującej w wiele muzycznych sukcesów i niezapomnianych przebojów. Skrable mają zresztą dużą szansę stać się kolejnym radiowym hitem w dorobku Ani, za sprawą swojego lekko oldschoolowego brzmienia, chwytliwej melodii i zadziornego tekstu. Ten utwór to swoisty romans z latami 80. we współczesnym wydaniu, w którym wokalistka wyraźnie bawi się dźwiękami i otwiera się na nowe brzmienia, pozostając jednocześnie w zgodzie ze swoją wrażliwością i estetyką muzyczną.

ANIA WYSZKONI Skrable mp3 image

Ania Wyszkoni

Skrable

Duży wkład w powstanie Skrabli miał producent Kuba Galiński, z którym Ania współpracowała już wielokrotnie, począwszy od swojego solowego debiutu w 2009 roku.

– Kuba świetnie porusza się w różnych stylach muzycznych, bardzo zgrabnie balansuje między popem, rockiem i muzyką alternatywną. To on mnie zainspirował i wyprodukował piosenki, w których czuję się świeżo i naturalnie.

Wraz z singlem do sieci trafi również teledysk zrealizowany przez The DreamsStudio, doskonale odzwierciedlający przesłanie utworu i prezentujący całkiem nowe zredefiniowane oblicze Ani. Wokalistce zależało na tym by otworzyć się na nowe płaszczyzny artystycznego wyrazu i podkreślić jubileusz swojego 25-lecia na scenie rozpoczynając całkiem nowy ekscytujący etap.

Bez wątpienia Skrable rozbudzają apetyt na to, co Ania zaplanowała na swoją najbliższą przyszłość! Teledysk zobaczycie 13 sierpnia o godzinie 9:00 na kanale artystki.

Udostępnij