Anna Wyszkoni z premierą nowej piosenki „Skrable”

Anna Wyszkoni z premierą nowej piosenki „Skrable”

Anna Wyszkoni z nową piosenką. To zupełnie inne brzmienie, inny styl od tego, do którego przyzwyczaiła nas gwiazda polskiej sceny muzycznej. Premiera teledysku jutro 13 sierpnia, a piosenka już dzisiaj do posłuchania u nas!


Anna Wyszkoni po krótkiej przerwie wraca na polski rynek muzyczny w nowej elektryzującej odsłonie! Najnowszym singlem zatytułowanym Skrable wokalistka otwiera kolejny rozdział w swojej 25-letniej karierze artystycznej, obfitującej w wiele muzycznych sukcesów i niezapomnianych przebojów. 

Skrable mają zresztą dużą szansę stać się kolejnym radiowym hitem w dorobku Ani, za sprawą swojego lekko oldschoolowego brzmienia, chwytliwej melodii i zadziornego tekstu. Ten utwór to swoisty romans z latami 80. we współczesnym wydaniu, w którym wokalistka wyraźnie bawi się dźwiękami i otwiera się na nowe brzmienia, pozostając jednocześnie w zgodzie ze swoją wrażliwością i estetyką muzyczną.

Anna Wyszkoni

Duży wkład w powstanie Skrabli miał producent Kuba Galiński, z którym Ania współpracowała już wielokrotnie, począwszy od swojego solowego debiutu w 2009 roku.

 

– Kuba świetnie porusza się w różnych stylach muzycznych, bardzo zgrabnie balansuje między popem, rockiem i muzyką alternatywną. To on mnie zainspirował i wyprodukował piosenki, w których czuję się świeżo i naturalnie.

– mówi Anna Wyszkoni

Wraz z singlem do sieci trafi również teledysk zrealizowany przez The DreamsStudio, doskonale odzwierciedlający przesłanie utworu i prezentujący całkiem nowe zredefiniowane oblicze Ani. Wokalistce zależało na tym by otworzyć się na nowe płaszczyzny artystycznego wyrazu i podkreślić jubileusz swojego 25-lecia na scenie rozpoczynając całkiem nowy ekscytujący etap.

Bez wątpienia Skrable rozbudzają apetyt na to, co Ania zaplanowała na swoją najbliższą przyszłość! Teledysk zobaczycie 13 sierpnia o godzinie 9:00 na kanale artystki.

Udostępnij