Topic i HRVY w nowym singlu „All Or Nothing”

Topic i HRVY w nowym singlu „All Or Nothing”


Najnowszy singiel Topic i HRVY „All Or Nothing” to płynne przejście w 2023 rok. Koniec z mrocznymi myślami!

Fani Topica dobrze wiedzą, że niemiecko-chorwacki producent nie pozwala sobie na błędy. Ostatnio wydał hity „Kernkraft 400 (A Better Day)”, „Follow Me” z Johnem Martinem oraz remiks „Take Me Back” Lewisa Thompsona i Davida Guetty. Najnowsze wydawnictwo zatytułowane „All Or Nothing” ma szansę stać się zarówno radiowym hitem, jak i przyszłym festiwalowym hymnem.

– „All Or Nothing” opowiada o zwątpieniu, które towarzyszy nam w różnych sytuacjach. Singiel ma na celu motywować, żebyśmy nie nadawali tym myślom żadnej mocy. Drop przypomina ulgę, gdy zbieramy się na odwagę, by przezwyciężyć wszelkie wątpliwości. 

– Niezmiernie się cieszę, że HRVY dołączył do mnie w tej piosence. Myślę, że jego wokal i osobowość bardzo pasują do przesłania, które niesie utwór.

– wyjaśnia Topic.

– Nie mógłbym być bardziej podekscytowany tą premierą! Myślę, że Topic jest niesamowitym artystą, uwielbiam jego produkcję i to prawdziwy zaszczyt pojawić się w tej piosence.

– dodaje HRVY

HRVY znany jest z niesamowitych wokalnych możliwości. Postawił sobie za cel szybką wspinaczkę po szczeblach kariery, co widać na jego tegorocznej EP-ce „Views From the 23rd Floor”. Najnowszy singiel jest następstwem przeboju „Save Me”, niedawnego przedsięwzięcia z szefem Dim Mak, Stevem Aokim.

Topic to jedna z najważniejszych nazw w świecie dance, z ponad miliardem streamów na koncie w samym tylko 2021 roku. Ma złote, podwójnie diamentowe, 3x, 4x, a nawet 10x platynowe certyfikaty w 28 krajach i zajmuje stałe miejsce w pierwszej dziesiątce na Spotify.

Topic x HRVY scaled

Współpracował z takimi gwiazdami jak Lil Baby, Bebe Rexha, Clean Bandit, Becky Hill czy wokalistka Fifth Harmony, Ally Brooke, a to tylko niektóre z niesamowitych efektów jego pracy. Wyprodukowane przez niego utwory odniosły ogromny sukces komercyjny: był w pierwszej piątce w UK i USA, zajął 1. miejsce w amerykańskim radiu tanecznym, na iTunes oraz na światowych listach Shazam i Spotify. Ma na koncie sporo nagród i nominacji, w tym MTV Europe Music Awards (2016), Teen Choice Awards (2018), Los 40 2020 Music Awards i Billboard Music Awards (2021). Był także nominowany do prestiżowej nagrody BRIT za „Your Love (9PM)” w kategorii Najlepszy utwór zagraniczny.

Jego charakterystyczne brzmienie w połączeniu z magią dotychczasowych współprac oraz emocjonalnych występów na żywo to przepis na jedyny w swoim rodzaju sukces. Wisienką na torcie jest z pewnością tegoroczny debiut na liście 100 najlepszych DJ-ów według „DJ Magazine”.

Udostępnij