2115 z piekarnią „Rodzinnego Biznesu”!

2115 z piekarnią „Rodzinnego Biznesu”!

Z okazji premiery „Rodzinnego Biznesu” członkowie ekipy 2115 wraz ze Spotify zapraszają do piekarni znanej z okładki swojego pierwszego legalnego wydawnictwa!


Premiera „Rodzinnego Biznesu”, długo wyczekiwanego debiutanckiego albumu 2115, już dziś, w piątek 16 grudnia, ale raperzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w kwestii promocji albumu. Z tej okazji, 2115 we współpracy ze Spotify, otwierają pop-up store „Rodzinny Biznes”. Przy ul. Złotej w Warszawie w tymczasowej piekarni słuchacze będą mogli spotkać się z raperami i spędzić czas podczas wspólnego odsłuchu albumu oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia. Co więcej, poza bluzami i „Rodzinnym Biznesem” w standardowej wersji, dostępne będą w sprzedaży autorskie wypieki, a dokładniej 5 rodzajów pieczywa, do spróbowania tylko podczas wydarzenia.

Pop-up będzie czynny tylko dziś w godz. 15:00 – 19:00, a świetnie przyjęte przez słuchaczy wydarzenie już cieszy się ogromną popularnością, więc można spodziewać się ogromnych kolejek do wejścia. W tygodniu premierowym w Warszawie powstanie mural promujący płytę.

Na dwa tygodnie przed premierą „Rodzinny Biznes” uzyskał status platynowej płyty za sprzedaż 30 000 sztuk, a dwa dni przed premierą wytwórnia poinformowała, że wyprzedany został cały nakład albumu w wersji preorderowej. Spóźnialscy mogą nadal zamówić album w wersji standard.

Zamów „Rodzinny Biznes” tutaj: 

Ostatnim singlem promującym wydawnictwo jest dobrze znany także z naszej listy przebojów „top40pl” kawałek „I’M A STAR NOW” z gościnnym udziałem kanadyjskiego rapera Pressa. Za muzykę jest odpowiedzialny dwukrotny zwycięzca Grammy, Diego Ave.

„Rodzinny Biznes” w całości jest już dostępny w Spotify i innych serwisach streamingowych. Przypomnijmy, że wśród gości udzielających się na pierwszym wspólnym wydawnictwie 2115 są m.in. Taco Hemingway, Kaz Bałagane, Young Multi, Doda oraz Wersow. Zaskakujący dobór rozmaitych gości z różnych środowisk sprawia, że „Rodzinny Biznes” pretenduje do miana jednego z najciekawszych albumów.

2115 rodzinny biznes
Udostępnij