Daria Zawiałow w wersji demo oraz deluxe – kolejne nowości od Artystki!

Daria Zawiałow w wersji demo oraz deluxe – kolejne nowości od Artystki!

Przed zapowiedzianą krótką przerwą artystyczną, która ma nastąpić na początku przyszłego roku, Daria Zawiałow postanowiła zaserwować swoim fanom jeszcze kilka niespodzianek, które umilą oczekiwania na powrót artystki.


Daria Zawiałow zdecydowała, że końcem listopada w sieci pojawi się singiel „Laura” nagrany z Sokołem, do którego powstał mrożący krew w żyłach teledysk w reżyserii Nastki Gonery, odpowiedzialnej między innymi za ikoniczny teledysk Maty do utworu „Kiss Cam”. 

„Laura” spotkała się ze wspaniałym przyjęciem fanów, stając się jednym z najchętniej oglądanych klipów na YouTube i najczęściej odsłuchiwanym utworów na Spotify w ostatnich tygodniach!

Utwór zwiastował rozszerzoną wersję bestsellerowego albumu „Wojny i Noce”, który jest już dostępny w wersji CD oraz w serwisach streamingowych!

Oprócz „Laury” na „Wojny i Noce (Deluxe)” pojawił się jeszcze jeden premierowy utwór – „demo song”. Piosenka powstała podczas sesji nagraniowych jeszcze w 2020 roku.

Na płycie znajduje się się także zapis magicznego wykonania na żywo utworu „Dreams” z repertuaru The Cranberries w duecie z Natalią Szroeder, a także singiel „Batman” pochodzący z płyty Kukona – „Rough n’ Gentle”.

16 grudnia do obiegu trafi dodatkowo wydawnictwo na dwóch, czerwonych winylach. LP można zamówić w przedsprzedaży przez dedykowany landing page.

winyl deluxe 2 1

Aktualnie Daria kończy swoją trasę koncertową METROPOLIS… WOJEN NIE BĘDZIE, która stanowi podsumowanie jej dotychczasowej drogi muzycznej oraz symboliczne pożegnanie ze sceną na kilka najbliższych miesięcy. Artystka zagra jeszcze w Rzeszowie (18.12).

319161111 692731235556272 6039951258974047041 n
Udostępnij