The Kelly Family i Ronan Keating we wdzięcznym duecie

The Kelly Family i Ronan Keating we wdzięcznym duecie

The Kelly Family prezentuje nowy singiel „Grateful” – pełną nadziei piosenkę, która ułatwi nam wszelkie trudne chwile oraz umili oczekiwanie na ich nadchodzący świąteczny album. Gościnnie w utworze pojawia się Ronan Keating.


The Kelly Family wspominają swoje muzyczne początki – niesamowitą karierą znanej na całym świecie formacji, która rozpoczęła współpracę ponad 40 lat temu w małej hiszpańskiej wiosce. Rodzinny zespół wykorzystywał wówczas okres przedświąteczny na chodzenie od domu do domu i śpiewanie tradycyjnych ludowych pieśni. Magiczna pora, na którą z utęsknieniem czekają przez cały rok, wciąż nie straciła dawnej świetności. Utwór „Grateful” pochodzi z albumu „Christmas Party”, który ukaże się 4 listopada.

The Kelly Family mają na koncie ponad 30 milionów sprzedanych płyt. Grupa kilka lat temu świętowała swój triumfalny powrót dwoma albumami #1, „We Got Love” (2017, 5-krotne złoto) i „25 Years Later” (2019). Dziś Kathy, Patricia, Jimmy, Joey, John i Paul zapraszają fanów z całego świata na wielkie „Christmas Party”!

„Christmas Party” The Kelly Family to celebracja najpiękniejszego okresu 16-utworową, barwną mieszanką ekscytujących oryginalnych kompozycji i wybranych wersji popularnych coverów świątecznych klasyków, takich jak „We Wish You a Merry Christmas” czy „Fairytale of New York”. Grupa wydała ostatnio dwa oryginalne single „Peace On Earth” i „Those Were the Days”, klimatyczne zwiastuny nadchodzącego wydawnictwa. Trzeci kawałek „Grateful” przekazuje słuchaczom pozytywne myśli w tym szczególnym czasie.

 

– Singiel „Grateful” powstał we współpracy z moim dobrym przyjacielem Jonasem Myrinem, z którym napisałam kilka piosenek dla The Kelly Family

– Sporo myśleliśmy o niezwykłych czasach, w których żyjemy, w których to wiele osób na wielu poziomach boryka się ze stratą. Zastanawialiśmy się, jak możemy przekazać publice siłę i pewność siebie. „Grateful” oznacza „wdzięczny” – chcemy skupić się na tym, co mamy, zamiast tego, czego nam brakuje. Dopiero kiedy zaczynasz myśleć o wdzięczności, uświadamiasz sobie, co tak naprawdę masz w życiu. To z pewnością pomaga złagodzić ból. Mimo wszystkich przeciwności losu, życie jest wspaniałym darem. Zupełnie tak, jak mówi tekst piosenki: życie to cud. „Mam cię, masz mnie” – to dar, dzięki któremu nie musimy przechodzić przez życie samotnie.

Mamy wokół siebie przyjaciół, kochających ludzi, którzy nas niosą i towarzyszą nam w życiu. To przede wszystkim piosenka o wdzięczności w momentach, gdy łapiemy się na narzekaniu. Wtedy uświadamiamy sobie: tak, wszystko się zmieniło i to takie trudne chwile. Jednak każdego ranka słońce wschodzi dla nas wszystkich, a nasze serca nadal biją. To nowe możliwości, nowe początki. Wypowiedzenie tego wszystkiego na głos naprawdę pomaga.

– mówi Patricia Kelly.

 

Grateful
Udostępnij