The Chemical Brothers powracają z elektryzującym nowym singlem „No Reason”

The Chemical Brothers powracają z elektryzującym nowym singlem „No Reason”

The Chemical Brothers powracają z nowym singlem „No Reason”, będącym punktem kulminacyjnym ostatnich występów na żywo i setów didżejskich nagrodzonego Grammy zespołu.


The Chemical Brothers powracają z nowym singlem „No Reason”. To niepowtarzalny  utwór zbudowany z kaskadowej melodii, ciężkiego acidowego riffu i werbla, który grzechota jak brygada wojskowa. 

Utwór zawiera surrealistyczny wizualizator wyreżyserowany przez długoletnich współpracowników Smitha i Lyalla oraz Gecko Theatre – styl, który będzie znany każdemu, kto widział jeden z niesamowitych występów zespołu na festiwalach w 2022 roku.

„No Reason” został zmasterowany w Dolby ATMOS przez Gilesa Martina w Abbey Road Studios. Martin wcześniej nadzorował remastering poprzedniego katalogu zespołu The Beatles.

Singiel legendarnego brytyjskiego duetu tanecznego The Chemical Brothers, składającego się z Toma Rowlandsa i Eda Simonsa będzie również dostępny w limitowanej edycji na czerwonym winylu 12”, z niepublikowanym wcześniej utworem na stronie „B” zatytułowanym „All Of A Sudden”. To specjalne wydanie ukaże się 28 kwietnia.

„No Reason” to pierwsza nowa muzyka wydana przez The Chemical Brothers od czasu „ The Darkness That You Fear” z 2021 roku . Zespół pracuje obecnie nad kontynuacją słynnego albumu No Geography z 2019 roku .

Pod koniec 2022 roku zespół ogłosił, że w nadchodzące lato wyruszy do stolicy Walii, Cardiff. Zespół zagra z Alexandrą Head w Cardiff Bay, 9 września w ramach „The Bay Series”. Wykonają następujące sety DJ-skie od 2ManyDJs, Hot Chip, Erol Alkan i James Holroyd. 

The Chemical Brothers

Dodajmy że, „The Bay Series” to największa seria koncertów plenerowych w Walii, dostarczająca muzykę, jedzenie i kulturę do Cardiff Bay z pomocą jednych z największych muzycznych nazwisk na świecie. Spektakularne, zbudowane na zamówienie miejsce na świeżym powietrzu w Alexandra Head będzie gościć takie sławy jak Lewis Capaldi, Pendulum, Biffy Clyro, a także 6 września N-Dubz, 7 września The Streets, 8 września Scooter, 9 września The Chemical Brothers, oraz wszystkich, którzy pojawili się na scenie w ciągu ostatnich dwóch lat.

TICKETS – THE BAY SERIES

Udostępnij