Kocham Cię! Żabson w pierwszym wspólnym singlu z god.wifi.

Kocham Cię! Żabson w pierwszym wspólnym singlu z god.wifi.

Dziś na platformach streamingowych pojawił się nowy singiel „Kocham Cię” z nadchodzącego albumu Żabsona „Ostatni Ziomal”. W utworze usłyszymy gościnną zwrotkę god.wifi – wieloletniej przyjaciółki artysty, która wspiera go w artystycznych działaniach.


Żabson z debiutanckim udziałem god.wifi w emocjonalnym utworze „Kocham Cię”. Singiel opowiada o miłości do drugich połówek obu artystów, które są dla nich inspiracją w tworzeniu. 

Numer to miłosna ballada w świeżej formie i przy okazji tribute do klasycznych utworów Żabsona przez co na pewno zagości na głośnikach słuchaczy na bardzo długo. Do singla powstał surrealistyczny teledysk, którego przestrzenie ciężko osadzić w konkretnym miejscu i czasie. Za przygotowanie tego obrazka odpowiada duet unkn0wn.rec.

Trwa preorder wydania fizycznego płyty „Ostatni Ziomal”. Poza wydaniem CD warto zwrócić uwagę na Box Deluxe, w którym znajdziemy dodatkowo koszulkę, plakat, pakiet wlepek oraz aluminiowy bidon – wszystko utrzymane w stylistyce nowej płyty. Jednocześnie warto przypomnieć o starcie trasy koncertowej Żabsona, którą muzyk otwiera w warszawskiej hali Torwar. Bilety na wybrane wydarzenia dostępne są na stronie TUTAJ

„Ostatni Ziomal” – to trzeci, a zarazem ostatni z Ziomalskiej trylogii album Żabsona. Podsumowuje on drogę, którą przeszedł artysta, nie tylko jako raper, ale także jako człowiek. Album, który nie pozostawi złudzeń i wyróżni się na tle tego co ostatnio słyszeliście. Niezwykle szczery, emocjonalny i mocny krążek, zamykający pewien etap kariery Ziomala.

Żabson
Udostępnij