Pola Rise – Hikikomori – album już dostępny w serwisach streamingowych

Pola Rise – Hikikomori – album już dostępny w serwisach streamingowych

Właśnie ukazał się Album, w którym Pola Rise podejmuje jeden z najważniejszych tematów przepełnionej wirtualnym hejtem i presją, popandemicznej współczesności. Płyta w wersji fizycznej dostępna będzie w sklepach już 17 marca.


Pola Rise w trakcie własnego “zamknięcia” stworzyła album muzyczny i książkę pod tytułem “Hikikomori”. Historie o uciekaniu w samotność, cykl teledysków, wirtualna galeria w metaverse i materiał dokumentalny.

Hikikomori to jeden z najbardziej nowatorskich dzieł na polskiej scenie muzycznej i nie tylko. To interdyscyplinarny koncept artystyczny, który obejmuje szereg niezależnych, ale połączonych tematycznie dzieł.

 

– Płyta HIKIKOMORI jest już Wasza! Teraz chciałabym podzielić się klipem do piosenki UCIEKAJ! Szalonym klipem. I wiecie co? Spoko jest być jedynym uwłosionym w świecie ludzi bez włosów. Jestem z siebie szalenie dumna i wierzę, że niektórzy odnajdą w tym albumie swoje historie i emocje! Zrobiłam tę płytę dla siebie, a dostałam od Was masę wiadomości o tym, że jest dla Was równie ważna jak dla mnie. Wiem, że czasami czujecie się podobnie, mierzycie się z różnymi problemami. Każdy z nas ma czasami gorszy moment – to nie znaczy, że nie damy rady, albo, że jesteśmy zbyt słabi na walkę o siebie. To normalne. Nie byłoby tego albumu bez moich przyjaciół i dobrych ludzi, którzy włożyli w nią cząstkę siebie. Doceniam każde słowo wsparcia i bardzo Wam za to dziękuję.

– Pola Rise. 

Album Hikikomori to sztuka wielowymiarowa. Świetna warstwa liryczna, unikalne, charakterystyczne brzmienie uzupełnione niesamowitą oprawą wizualną. Po dobrze przyjętym debiucie Anywhere but here i nagrodzonym trzema złotymi singlami albumie To the bone w duecie z australijskim artystą Andym Wardem, przyszedł czas na debiut w języku polskim. Album promowały single: Chyba, Bez tchu, Wytrzymam, Bez oraz Po kawałku.

Udostępnij