Sylwia Grzeszczak z nowym singlem „Prawda O Nas”. Premierowo także w RadioTop.

Sylwia Grzeszczak z nowym singlem „Prawda O Nas”. Premierowo także w RadioTop.

Sylwia Grzeszczak po dłużej chwili nieobecności powraca na scenę. Z okazji swoich urodzin, które obchodziła 2 dni temu, 7 kwietnia, zapowiedziała nowy singiel – „Prawda o nas”, który już jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.


Sylwia Grzeszczak singlem „Prawda o nas” zapowiada nowy, czwarty już solowy album. Melodia narodziła się ponad rok temu w samochodzie, podczas podróży po Europie. Słowa natomiast pisało życie, a mówią o tym, że między ludźmi nie wszystko da się pięknie ułożyć i przewidzieć. Los zawsze podsuwa nam swój scenariusz, a my staramy się jechać przed siebie – często to droga w nieznane.

 

– Piosenka jest o relacjach międzyludzkich; o tym, że po każdej burzy wychodzi słońce, ale też o tym, że czasem nie da się wszystkiego zaplanować. Życie pisze swój własny scenariusz no i często nie pyta nas o zgodę, o zdanie, o pozwolenie. Na końcu tak naprawdę wydźwięk jest pozytywny, więc to jest bardzo fajne

– przyznała Sylwia

Do singla powstał absolutne wyjątkowy obraz. Wideo do utworu to bowiem niepublikowane wcześniej filmy, pokazujące życie artystki. Zawiera ono zupełnie unikatowe materiały backstage’owe, ujęcia z jej życia prywatnego, emocje, które towarzyszą Sylwii w trasach koncertowych, na scenie, w domu…Dzieląc się tymi scenami z życia, daje swoim fanom niepowtarzalną szansę zajrzenia za jego kulisy.

Sylwia Grzeszczak to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, ale to również kompozytorka i autorka tekstów. Jej utwory zostały już odsłuchane ponad 50 milionów razy na Spotify, a teledyski zyskały ponad pół miliarda odtworzeń. Każdy z jej solowych albumów zyskał statusy multi-platynowych płyt.

Udostępnij