Sylvia Novak z premierą nowego singla „Brak”

Sylvia Novak z premierą nowego singla „Brak”

Sylwia Nowak postanowiła, że w wyjątkowy sposób uczci pamięć po teściach, którzy w tragiczny sposób zginęli w wypadku samochodowym.

W drugą rocznicę ich śmierci – 27/09/2021 publikuje utwór, który mówi o stracie bliskiej osoby.

„Utworem pt.: „Brak” pragnę uczcić pamięć po moich drugich rodzicach. Dopiero teraz, gdy mijają dwa lata od ich tragicznej śmierci, jestem w stanie mówić o tym co nam się przydarzyło. Bardzo zależało mi, by o tym opowiedzieć na swój sposób – muzyką, dlatego utwór opowiada o stracie bliskiej osoby. Ona jest nieunikniona w naszym życiu. Nam przydarzyła się bardzo dotkliwie, ale to jest też coś, co każdy z nas przeżywa..”

Utwór został stworzony we współpracy z Magdaleną Wójcik, która odpowiedzialna jest również za produkcję wielu utworów popularnej Sanah. Sylvia i Magda współtworzyły zarówno warstwę muzyczną, jak i liryczną utworu.

Do utworu powstał minimalistyczny w formie teledysk, który przede wszystkim przedstawia emocje dotyczące straty.

„Bardzo zależało mi na tym, by obraz do utworu był przede wszystkim w zgodzie z uczuciami i wizją mojego Męża. Dlatego cały zamysł teledysku stworzyliśmy wspólnie, a mąż towarzyszył mi i pomagał w trakcie nagrań. Rezerwując termin nagrania klipu prognoza pokazywała kiepską pogodę, ale finalnie w dniu nagrania teledysku pogoda była przepiękna. To był najcieplejszy dzień września. Czułam, jakby Rodzice opiekowali się nami w tym dniu..”

 

Udostępnij