„Spotkanie z Gwiazdami”. Gościem w RadioTop, Sonia Maselik.

„Spotkanie z Gwiazdami”. Gościem w RadioTop, Sonia Maselik.

Sonia Maselik  – wokalistka, kompozytorka oraz autorka tekstów pochodząca z Piekar Śląskich. Ukończyła szkołę muzyczną im. Mieczysława Karłowicza II stopnia w Katowicach gdzie stawiała swoje pierwsze kompozytorskie kroki. Sonia próbowała swoich sił m.in. w programach Must Be The Music czy Mam Talent. W tym roku wzięła udział w wakacyjnej edycji konkursu „Twoje 5 minut w Radio RMF FM” i zwyciężyła!


6 sierpnia Sonia Maselik stanęła do walki o spełnienie marzeń! Tego dnia wzięła udział w głosowaniu internautów i wygrała je przechodząc do dalszego etapu muzycznej zabawy „Twoje 5 minut w RMF FM”. Słuchacze zakochali się w jej wyjątkowo lirycznym i romantycznym coverze singla Haddaway „What is Love”.

Pod koniec sierpnia odbyło się kolejne głosowanie – słuchacze RMF FM musieli wybrać, kto z finalistów pojedynczych muzycznych pojedynków wygrywa zabawę „Twoje 5 minut w RMF FM” i dostanie możliwość nagrania profesjonalnej Live Sessions. 

Podczas finału, na którym Sonia spotkała się z czwórką finalistów wybranych przez jury RMF FM, zjawiskowo wykonała aż dwie piosenki. Oczywiście padło na cover Haddaway „What is Love”, ale Sonia zaskoczyła wszystkich i zaśpiewała także swoją autorską piosenkę „Nie Móc Nic Nikomu”! w wersji akustycznej.

Sonia Maselik

W piosence „Nie Mów Nic Nikomu” w sposób humorystyczny wokalistka opowiada o tym, że nie warto przejmować się plotkami jakie czasem powstają na nasz temat oraz hejtem skierowanym w naszą stronę. Plotki żyją zawsze swoim życiem i są historiami przekazywanymi „od ucha do ucha”, które nie mają pokrycia z rzeczywistością. Należy kochać siebie za to jakimi jesteśmy naprawdę.

O swojej przygodzie z muzyką, najnowszym singlu, pasjach i muzycznych planach opowiada Sonia Maselik, z którą rozmawiał Marcin Szczurski.

Udostępnij