Shane Codd i Bryn Christopher łączą siły w singlu „Feels So Good”

Shane Codd i Bryn Christopher łączą siły w singlu „Feels So Good”

Elektroniczny talent z Irlandii, Shane Codd, połączył siły z brytyjskim piosenkarzem i autorem tekstów, Brynem Christopherem. Razem prezentują swój nowy singiel „Feels So Good”.

„Feels So Good” to taneczny utwór, który szybko nas nie opuści i następca przebojów „Get Out Of My Head”, „Rather Be Alone” i „Love Me Or Let Me Go”.

— Stworzyłem go podczas sesji nagraniowej na początku tego roku i wydawało mi się, że jest to słoneczna, festiwalowa melodia. Kiedy zacząłem go grać, reakcja, którą otrzymałem, była niewiarygodna. Zacząłem bawić się różnymi dźwiękami, wprowadziliśmy też więcej wokalu, a Bryn zadbał, aby od początku do samego końca było to dopracowane — nawet jego improwizacje są niesamowite. Mieliśmy tak wiele udanych nagrań, że trudno było zdecydować, które zostawić.

— opowiada o utworze Shane

Shane Codd czerpie inspirację z brzmienia lat 90. i wczesnych 2000. Ma na swoim koncie cztery kolejne utwory #1 w amerykańskim Dance Radio — „It Ain’t Right”, „Get Out My Head”, „Always On My Mind” z udziałem Charlotte Haining i ostatni hit „Rather Be Alone”. Jest pierwszym irlandzkim artystą, któremu udało się to osiągnąć. Cztery z jego singli zgromadziły już ponad 110 łącznych milionów streamów na samym tylko Spotify.

Podbijający świat „Get Out My Head” zdobył potrójną platynę w jego ojczystej Irlandii i znalazł się na oficjalnej brytyjskiej liście „Top 10”, osiągając 6. miejsce. Utwór przyciągnął szerokie wsparcie ze strony wielu krytyków, w tym gospodarzy radia Capital FM: Coco Cole i Mistajam, Charlie Tee z KISS FM i Scotta Millsa z BBC Radio 1.

Bryn Christopher jest jednym z najpopularniejszych produktów eksportowych Wielkiej Brytanii. Ma na swoim koncie imponujący ciąg hitów, w szczególności platynowy „Sweet Lovin” nagrany z Sigalą, który zgromadził ponad 500 milionów. Niedawno Bryn pojawił się w przeboju radiowym Felixa Jaehna „No Therapy”, który zdobył łącznie ponad 150 milionów odtworzeń.

Udostępnij