SERA wydała nowy utwór

SERA wydała nowy utwór

Holenderska piosenkarka SERA wydała wczoraj swój nowy singiel „Pretty Face”! Funkowa, optymistyczna piosenka, idealnie odzwierciedla jej charyzmatyczną osobowość.

„Pretty Face” został napisany i wyprodukowany przez zespół, który stworzył „Take a Chance” — jej drugi singiel, wciąż odnoszący wielki sukces. Piosenka znajduje się pośród 50 najczęściej odtwarzanych utworów w holenderskim radiu w 2022 roku.

SERA komentuje wydawnictwo:

— „Pretty Face” to piosenka o typie osoby, która jest w związku z niewłaściwych powodów, takich jak pieniądze i status. Niemniej jednak uchodzi jej to na sucho, i to tylko dzięki tej tytułowej „ładnej buźce”.

 

W 2020 roku SERA zadebiutowała singlem „Only Us”, który zgromadził ponad 8,5 miliona streamów. Kolejny singiel „Take a Chance” osiągnął podobny sukces (6 milionów streamów), a obie piosenki były aktywnie wspierane przez stacje radiowe w Holandii. Jednym z jej największych zwolenników jest Radio 538, które co miesiąc zaprasza wokalistkę do swojego porannego programu, aby śpiewała własne piosenki i covery popularnych utworów.

28-letnia SERA dorastała otoczona miłością do muzyki. W jej domu można było usłyszeć popowe supergwiazdy, takie jak Whitney Houston i Celine Dion, ale też arabskich i tureckich artystów, takich jak Alabina i Amhet Kay, słuchanych przez jej pochodzącego z Turcji ojca.

— Moja siostra słuchała dużo R&B z lat 90., a mój brat uwielbiał Eminema i Tupaca. Mnie podobało się wszystko — wspomina SERA. Kiedy jej rodzina kupiła zestaw do karaoke, jej pasja do śpiewu miała okazję się rozwinąć — często śpiewała „Fallin’” Alicii Keys. Marzyła o tym, żeby zostać gwiazdą i w końcu przełamała się, udostępniając w mediach społecznościowych kilka coverów.

Dziś jej TikToka obserwuje ponad 2,1 miliona osób. Niedawno nagrała nawet cover polskiej piosenki, „Cześć, jak się masz” sanah i Sobla.

Dzięki niesamowitemu wokalowi, SERA ma przed sobą świetlaną przyszłość. Ma jasny cel: 

 

— Nie ma dla mnie znaczenia, czy śpiewam dla jednej osoby, czy dla miliona: już wiem, gdzie leży moje serce.

 

SERA
SERA
Udostępnij