SEDGUY – Piotr Kazimierczuk, naszym Gościem Specjalnym

SEDGUY – Piotr Kazimierczuk, naszym Gościem Specjalnym

SEDGUY czyli Piotr Kazimierczuk – kompozytor, autor tekstów, wokalista, multiinstrumentalista i producent, wcześniej udzielający się, między innymi, w Wilson Square – płyta w Mystic Production, „Poeple In Love” – piosenka dnia w Trójce, Opener Festival, występ na Torwarze jako suport Roxette, Weeping Birds (Opener Festival, Jarocin Festival), czy Confetti (Festiwal Fama).


Sedguy to jednoosobowy projekt muzyczny za którym stoi Piotr Kazimierczuk. Powstał na gruzach przeróżnych doświadczeń grania w zespołach. Artysta kontynuuje działalność muzyczną  w solowej odsłonie, prezentując swoją twórczość w doskonałej muzycznej odsłonie.

Pierwszym singlem z solowego projektu Piotra jest „Słońce”, który choć syntetyczny, dzięki zręcznie zaserwowanej melodyjności, dostarcza pozytywnych emocji.

 

„Choć niewiele jest rzeczy fajniejszych niż granie w zespole, czasem nachodzi potrzeba, żeby samemu sobie być sędzią, z nikim nie musieć iść na kompromisy i z nikim nie walczyć o dźwięki i słowa. Muzyka, którą się dzielę to zatem w 100% to, co mi w uszach gra i pod piórem siedzi.”

Nie tylko tymi słowami dzieli się za nami w rozmowie Piotrek czyli SEDGUY. Więcej o sobie opowie w rozmowie z Marcinem Szczurskim.

Udostępnij