Naszym gościem, uważany w Polsce za najlepszego realizatora mixu i nagłośnienia, Marcin Szwajcer

Naszym gościem, uważany w Polsce za najlepszego realizatora mixu i nagłośnienia, Marcin Szwajcer

Mieszkający we Wrocławiu, współpracujący z szerokim gronem czołowych artystów polskiej sceny muzycznej, prywatnie mąż i tata, jeden z najlepszych jako mikser i realizator dźwięku, Marcin Szwajcer.


Naszym gościem, 10 stycznia 2021r. w RadioTop, w programie Marcina Szczurskiego „Co autor miał na myśli. Historie pisane piosenkami” był Marcin Szwajcer – uważany za absolutnie najlepszego w Polsce realizatora mixu i nagłośnienia. 

Współpracował m.in. z TGD, AKURAT, Katarzyną Groniec, Trzynasta w Samo Poludnie, Jankiem Samołykiem, sanah, Roksaną Węgiel, Linia Nocna, Viki Gabor, Alicją Szemplińską, Patrykiem Kumórem, Lanberry, i można by jeszcze długo wymieniać, a z wieloma nadal współpracuje

 

Jako realizator koncertowy zacząłem pracować w 2003 roku. 4 lata później, w 2007 r., rozpocząłem pracę z zespołem Akurat, równolegle stawiając pierwsze kroki w produkcjach studyjnych…”

– opowiada Marcin

Więcej o tej trudnej sztuce, jaką jest realizacja dźwięku, wpływie pracy dźwiękowca i miksera nie tylko na piosenki ale i na życie prywatne, oraz wiele innych ciekawostek o sobie i muzyce opowiedział Marcin Szwajcer. Z naszym gościem na żywo, w audycji „Co autor miał na myśli, historie pisane piosenkami” rozmawiał Marcin Szczurski. Zapraszamy.

Udostępnij