Michał Szczerbiec – muzyk, kompozytor, aktor. Nasz Gość Specjalny.

Michał Szczerbiec – muzyk, kompozytor, aktor. Nasz Gość Specjalny.

Michał Szczerbiec Autor swojej debiutanckiej płyty „Stany Skupienia” (2017) oraz płyty „Chyba Zapomniałem” (2019).


Michał Szczerbiec, aktor, gitarzysta i kompozytor swoich piosenek. Ma na koncie cztery oficjalnie wydane albumy. Spotkać go można na koncertach i za ekranem telewizora w największych polskich stacjach.

Ostatnia pojawiła się w mediach: TV Polonia, Trójka Polskie Radio, Interia.pl, Głos Kultury, Polska Płyta-Polska Muzyka, Radio Dla Ciebie, Radio Olsztyn, Polskie Radio Lublin. Recenzje w branżowych pismach: Top Guitar, Teraz Rock. Album zapowiadał wydany na singlu utwór, „Nie Jestem Tylko Cieniem”.

Michał ma za sobą występy jako headliner na: VIII Ochota Blues Festival, XIII Praski Blues, I Warsaw Guitar Night… W 2019 roku wydał long play „Sleepless”, który zwiastował kolejną płytę wydaną w kwietniu 2020 „The Last Scavenger” nagraną wspólnie z Arkiem Osenkowskim i Wojtkiem Madajskim.

Na przestrzeni lat dzielił scenę z takimi artystami jak Leszek Cichoński, Janek Pentz czy Najlepszy Przekaz w Mieście. Michał klimatem zbliża się do okolic blues-rocka z charakterystycznym dla siebie brzmieniem gitary. Jest także aktorem, którego można spotkać na małym ekranie w serialach i innych produkcjach TV m.in. Ojciec Mateusz, M jak Miłość, Barwy Szczęścia czy Na Dobre i Na Złe, Leśniczówka.

Michał Szczerbiec

O swojej twórczości, pomysłach piosenek, życiu prywatnym, a także o nowej płycie która jest w opracowaniu, tytułach piosenek które się na niej znajdą, zdradza nam Michał w rozmowie, którą przeprowadził Marcin Szczurski.

Udostępnij