Sara Chmiel & Gromee we wspólnej piosence „Za szczęście, za zdrowie, za miłość”!

Sara Chmiel & Gromee we wspólnej piosence „Za szczęście, za zdrowie, za miłość”!

Sara Chmiel & Gromee to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w polskiej muzyce. Małżeństwo na co dzień współpracuje w studiu, pisząc teksty i muzykę dla innych artystów. Teraz przyszedł czas na ich pierwszy wspólny utwór! ” Za szczęście, za zdrowie, za miłość”.

Od kilku lat marzeniem wielu osób była wspólna piosenka Sary Chmiel z Andrzejem Gromalą, znanym jako Gromee. Życzenie fanów właśnie się spełniło. Małżeństwo połączyło siły, a efektem ich współpracy jest singiel „Za szczęście, za zdrowie, za miłość„. Wiele wskazuje na to, że jest to również początek nowej, muzycznej drogi, którą kroczyć będzie Sara Chmiel-Gromala. Odliczanie do solowej płyty właśnie się rozpoczęło.

Za szczęście, za zdrowie, za miłość, to wspólna piosenka, pod którą podpisuje się Sara Chmiel i Gromee

Warto dodać, że oryginalna wersja utworu pochodzi z płyty „Miłość w Czasach Samotności”, za który odpowiada zespół Łzy, którego wokalistką jest właśnie żona znanego producenta. Sentymentalna kompozycja została przyspieszona, wzbogacona o elektroniczny drop i charakterystyczne, ale wciąż unikalne dla Gromeego dźwięki. 

Mimo że od lat działamy w studiu wspólnie to pytaliście wiele razy: kiedy oficjalnie, zrobimy coś muzycznego razem z @gromeeofficial. Nadszedł ten moment… bądźcie czujni

umieścili wpis w mediach społecznościowych.

Premiera piosenki wystartowała dzisiaj 14 stycznia 2022 roku, o godz. 9:00 naszego czasu, również na naszej antenie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GROMEE (@gromeeofficial)

Udostępnij