OneRepublic szykuje się do Świąt

OneRepublic szykuje się do Świąt

Uznany zespół OneRepublic powraca z nowym utworem – i to nie byle jakim, bo świątecznym! Singiel „Dear Santa” wprowadzi nas w magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia.


OneRepublic powrócił z nowym utworem – i to nie byle jakim, bo świątecznym! Singiel „Dear Santa” wprowadza nas w magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia.

Premierze piosenki towarzyszy oficjalny lyric video. 8 grudnia singiel ukaże się na limitowanym 12-calowym winylu. Czerwony półprzezroczysty winyl z okładką o zapachu jodły to doskonały prezent pod choinkę dla miłośników dobrej muzyki!

Liderem nominowanej do Grammy grupy OneRepublic jest autor piosenek i wokalista Ryan Tedder, a w skład zespołu wchodzą także gitarzyści Zach Filkins i Drew Brown, klawiszowiec Brian Willett, basista i wiolonczelista Brent Kutzle oraz perkusista Eddie Fisher.

Debiutancki album grupy „Dreaming Out Loud” ukazał się w 2007 roku. Z wydawnictwa pochodził megaprzebój „Apologize”, który rozszedł się w 20 mln egzemplarzy. Druga płyta OneRepublic „Waking Up” (2009) przyniosła hity „All the Right Moves”, „Secrets” i „Good Life”. Kolejny album, pokryty platyną „Native”, ukazał się w 2013 roku promowany przez singiel ze szczytu amerykańskiej listy przebojów „Counting Stars” (41 mln sprzedanych egzemplarzy). Czwarte długogrające dzieło formacji „Oh My My” miało premierę w 2016 roku. Ostatni album studyjny OneRepublic, „Human”, ukazał się 27 sierpnia 2021 roku. To właśnie z niego pochodzą single „Somebody”, „Run”, „Somebody To Love”, „Wanted”, „Didn’t I”, „Better Days” i „Rescue Me”.

Niedawno zespół zaprezentował singiel „Runaway” – pierwsze nowe wydawnictwo od zeszłorocznego przeboju „I Ain’t Worried”, który znalazł się na soundtracku do filmu „Top Gun: Maverick” i zgromadził już ponad 3 miliardy odtworzeń.

Udostępnij