„Uwierz w Mikołaja” ze świąteczną piosenką T.LOVE

„Uwierz w Mikołaja” ze świąteczną piosenką T.LOVE

Muniek i spółka czyli T.LOVE prezentują „To chyba miłość jest”, pierwszą świąteczną piosenkę z ekskluzywnymi fragmentami filmu „Uwierz w Mikołaja”.


Ku zaskoczeniu fanów, to właśnie T.Love rozpoczyna w tym roku sezon świątecznych piosenek. „To chyba miłość jest” rozgrzewa jak zimowa herbatka i wełniany koc. Ta piosenka to hymn na cześć miłości ze wszystkimi jej obliczami – i tym słodkim, i tym mniej pogodnym.

Poza tym nie da się zaprzeczyć, że długie zimowe wieczory i atmosfera świąt sprzyjają okazywaniu sobie miłości bardziej niż jakiekolwiek Walentynki. Jak śpiewa Muniek „kiedy pada śnieg, tulisz się jak dziecko”.

Czego chcieć więcej na Święta?  Wzruszających, ciepłych historii pełnych dobrego humoru, które choć oderwą nas od codzienności. T.Love najnowszym singlem zaprasza do kina! Piosenka promuje film „Uwierz w Mikołaja”.

Komedia „Uwierz w Mikołaja” jest efektem połączenia sił przez: Magdalenę Witkiewicz, autorkę bestsellera pod tym samym tytułem, na podstawie którego scenariusz napisała Ilona Łepkowska („Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, „Och, Karol 2”), a za kamerą stanęła reżyserka Anna Wieczur („Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”). W filmie znalazła się pełna gwiazd obsada: Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Aleksandra Grabowska, Grzegorz Daukszewicz, Dorota Kolak, Cezary Żak, Mateusz Janicki, Teresa Lipowska i wielu innych.

To będą Święta inne niż wszystkie. Wielkie marzenia wymieszają się z wielkimi niespodziankami, miłość i radość zostaną znalezione w nieoczywistych miejscach, a Mikołajem będzie mógł zostać każdy, kto gotowy jest otworzyć swoje serce. Ludzie z pozoru dalecy staną się sobie bliscy, samotność ustąpi miejsca wspólnemu szczęściu a najskrytsze pragnienia znajdą swoje spełnienie.

Agnieszka z powodu gwałtownej śnieżycy zostaje odcięta od reszty świata w urokliwej górskiej chatce, a na jej drodze pojawia się tajemniczy i przystojny mężczyzna w stroju Świętego Mikołaja. Pięcioletnia Zosia wraz ze swoją mamą, mimo kiepskiej sytuacji finansowej, próbują przygotować tradycyjną rodzinną wigilię, a pomóc im w tym może Robert – pełniący służbę w Święta samotny policjant, który z czystej potrzeby serca chce dla kogoś zrobić coś dobrego. Ten magiczny czas to również szansa, aby pewien mężczyzna ponownie spędził Boże Narodzenie ze swoją ukochaną z dawnych lat – o ile oczywiście kobieta jego życia znajdzie chwilę spokoju, mając pod opieką zwariowanych i nieobliczalnych pensjonariuszy domu opieki „Happy End”. Niech zwycięży magia świąt i magia miłości!

„To chyba miłość jest” to zupełnie nowy kawałek – czy zapowiada nowy materiał zespołu? Tego jeszcze nam nie zdradzają. Ostatnim pokrytym złotem albumem T.Love  jest „Hau! Hau!” z przebojową „Pochodnią” z udziałem Kasi Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni.

To najbardziej wyszczekany album w dyskografii bandu. Wyszczekany w podwójnym znaczeniu. W 2022 roku zespół T.LOVE obchodził bowiem swoje 40-lecie oraz 30-tkę albumu „King”. Lider Muniek Staszczyk po prostu nie mógł nie reaktywować (po 6 latach zawieszenia) tej ferajny indywidualności. I tak w historycznym składzie: Muniek Staszczyk (wokale, teksty), Janek Benedek (gitary, kompozycje, produkcja muzyczna), Jacek Perkowski (gitary), Paweł Nazimek (bas) i Sidney Polak (perkusja) powstał  „Hau! Hau!”. Szacowny 40-latek szczeka więc głośno, konkretnie i na temat! 

Udostępnij