Olly Murs powraca z nowym singlem

Olly Murs powraca z nowym singlem

Olly Murs na pewien czas zniknął z powierzchni Ziemi, po czym podpisał kontrakt z EMI Records. Teraz powraca z „Marry Me” — jego pierwszym albumem studyjnym od ponad czterech lat, siódmym w jego karierze. Krążek, który ukaże się 2 grudnia, zapowiada najnowszy singiel „Die Of A Broken Heart”.


Olly Murs najnowszym singlem „Die Of A Broken Heart” otwiera nadchodzący album „Marry Me „. Już w pierwszych sekundach możemy usłyszeć, dlaczego został pierwszym singlem. To uzależniający pop-reggae kawałek dokumentujący wielki powrót brytyjskiego artysty.

 

– Na początku usłyszeć można perkusję, która od razu wpada do głowy. Ma w sobie coś z „Somebody That I Used to Know” Gotye, z odrobiną The Police – i po prostu brzmi fajnie. Naprawdę mi się spodobał

– komentuje swój pierwszy singiel Olly.

Olly postanowił stworzyć album wyłącznie z Davidem Stewartem i Jessicą Agombar, którzy odnieśli ogromny sukces pisząc dla BTS, zdobywając 1. miejsce na liście Billboardu oraz #1 w ponad 100 krajach. Jeden album, tylko trzech autorów. 

 

– Nigdy tego nie robiłem. Dziwnie było pisać ciągle z tymi samymi ludźmi. Ale spodobała mi się ta rutyna i konsekwencja. Po prostu pisaliśmy dobre piosenki. Mają świetny vibe, entuzjazm i twórczy głód.

 wspomina Olly.

Olly Murs — piosenkarz, autor tekstów i gwiazda popu — ostatnio powrócił na brytyjskie ekrany. Był gospodarzem programu ITV „Starstruck”, a potem wrócił na krzesło jurorskie w „The Voice”. Jednak w artystycznym świecie, który go ukształtował, Olly pozostawał poza zasięgiem przez ponad cztery lata. Teraz muzyk, który ma na swoim koncie cztery single i cztery albumy #1, odkąd zadebiutował w 2010 roku podwójną platyną, wraca na dobre.

Nowy album „Marry Me”, który ukaże się 2 grudnia, promieniuje radością i energią procesu twórczego. Idealnym przykładem może być utwór „Go Ghost”. Żartobliwemu tekstowi towarzyszy produkcja w stylu lat 80., przypominając szczytowe momenty a-ha. W 2019 roku Murs poznał swoją partnerkę — ta życiowa zmiana o 180 stopni znajduje odzwierciedlenie w piosence „I Found Her”. Dobre samopoczucie przyniesie nam także „Dancing on Cars”, melodia z żywiołowym klimatem w stylu „Pull Up To The Bumper” Grace Jones. Po tańcach i zabawie przychodzi czas na romans. Dopełnieniem „Marry Me” jest „Let Me Just Say” — zamykający album utwór. To jedyna ballada na płycie, która stanowi nie tylko prezentację bezbłędnego głosu Olly’ego, ale także jego najgłębszych emocji.

Poprzednie sześć albumów Olly’ego i kolejne wyprzedane trasy koncertowe odniosły ogromny sukces. Statystyki mówią same za siebie: Olly ma na koncie 6 multiplatynowych albumów, 4 albumy i 4 single na 1. miejscu w Wielkiej Brytanii, 6 milionów słuchaczy na Spotify miesięcznie, 800 milionów wyświetleń na YouTubie i 1,8 miliona sprzedanych biletów.

Tracklista:
1. Die Of A Broken Heart
2. I Found Her
3. Go Ghost
4. 25
5. Dancing On Cars
6. Do Me Like That
7. Marry Me
8. Best Night Of Your Life
9. I Hate You When You’re Drunk
10. Don’t Stop Dancing
11. Let Me Just Say

Olly Murs
Udostępnij