Michael Schulte i R3HAB z nowym singlem „Better Me”

Michael Schulte i R3HAB z nowym singlem „Better Me”

Niemiecki piosenkarz i songwriter Michael Schulte ponownie łączy siły z DJ-em i producentem R3HABem! Ich najnowszy taneczno-popowy singiel „Better Me” to kolejna zapowiedź niezwykle różnorodnego wydawnictwa Michaela – album „Remember Me” ma ukazać się 29 września.


Michael Schulte jest dziś jednym z odnoszących największe sukcesy niemieckich artystów. Jego pierwsza współpraca z R3HABem, „Waterfall”, osiągnęła już ponad 70 milionów streamów i zdominowała europejskie listy przebojów Airplay. Utwór zajął 1. miejsce w Polsce, Słowacji i Czechach oraz 3. miejsce w Niemczech. Artyści łączą najlepsze aspekty swoich dwóch światów: radio i streaming oraz dance i pop.

 

– Uwielbiam śpiewać do tanecznych bitów, więc kontynuowanie tej podróży z R3HABem wydaje się być odpowiednie. „Better Me” opowiada o uświadomieniu sobie, że mając w swoim życiu odpowiednich ludzi, sam możesz stać się lepszą osobą.

– komentuje Michael.

Poza „Waterfall” i „Better Me” z R3HABem, wśród gości na siódmym albumie artysty znajdą się YouNotUs („Bye Bye”), Max Giesinger („More To This Life”), Montez („HEY”) oraz Amistat („Lovers On The Run”).

W 2021 roku ojciec dwóch ukochanych synów podpisał kontrakt z Universal Music Germany. Niedługo później wydał singiel „Stay”, a następnie „Here Goes Nothing”, „Remember Me” oraz „With You”. Wszystkie znalazły się w pierwszej dziesiątce radiowych list przebojów w Niemczech.

Michael uczci premierę albumu koncertami w Niemczech. Krążek ukaże się w kilku formatach – fani mają do wyboru limitowany fanbox, kremowo-biały winyl, płytę CD i wersję cyfrową. Zakup albumu w przedsprzedaży gwarantuje dostęp do ekskluzywnej przedsprzedaży biletów na przyszłoroczną trasę koncertową artysty.

Michael Schulte x R3HAB - Better Me
Udostępnij