Meduza łączy siły z Jamesem Carterem, Elley Duhé i FAST BOY w nowym singlu „Bad Memories”

Meduza łączy siły z Jamesem Carterem, Elley Duhé i FAST BOY w nowym singlu „Bad Memories”

Meduza nawiązał współpracę z Jamesem Carterem, Elley Duhé i FAST BOY w nowym singlu „Bad Memories”. Utwór jest następstwem przebojowego singla „Tell It To My Heart” z udziałem Hoziera.


Meduza z nowym singlem „Bad Memories”. Do uznanego na całym świecie trio przy pracy w najnowszym kawałku, dołączyli James Carter, Elley Duhé i FAST BOY.

„Bad Memories” łączy hipnotyzujące harmonie z porywającymi gitarami. To pierwszy singiel Meduzy od czasu viralowego „Tell It To My Heart” z udziałem Hoziera, który obecnie ma 106 milionów streamów na Spotify. Wcześniej ukazał się równie porywający „Paradise”, współpraca Meduzy z irlandzkim liderem list przebojów Dermotem Kennedym. Utwór zebrał ponad pół miliarda streamów na Spotify i pokrył się platyną w wielu krajach, osiągając 5. miejsce na brytyjskich listach przebojów.

Trio Meduza zyskało rozgłos za sprawą singla „Piece of Your Heart” z Goodboys. Od czasu premiery utwór zgromadził już ponad miliard streamów na całym świecie, zapewnił także artystom nominację do Grammy. Singiel zdobył diamentowe, multiplatynowe oraz złote odznaczenia, a w samej Wielkiej Brytanii sprzedano ponad 1,2 miliona egzemplarzy singla. Kawałek dotarł na szczyt US Dance Charts oraz na 2. miejsce UK Singles Charts. Kolejny singiel, „Lose Control”, nagrany we współpracy z Becky Hill i Goodboys, dotarł do 11. miejsca w Wielkiej Brytanii i także zdobył ponad miliard streamów.

Pochodzący z Londynu DJ i producent James Carter zgromadził ponad 150 milionów streamów na Spotify. Wierny swoim korzeniom, nadal wydaje unikatowe remiksy, w tym dla Rihanny, Jamesa Arthura, Avy Max i wielu innych artystów. Jego singiel „Hands in the Fire” z 2018 roku stał się viralem na TikToku i został wyświetlony ponad 150 milionów razy.

Zdobywając miliardy streamów, Elley Duhé ma na koncie współprace z Gryffin, Zeddem i Kyd The Band, zdobywając po drodze trzy platyny dla singli „Happy Now”, „Tie Me Down” i „Middle Of the Night”.

FAST BOY to berliński duet braci, który od debiutu w 2021 roku pisał już piosenki z takimi muzykami jak Tiesto, Ofenbach i Alok. Póki co zgromadzili ponad 100 milionów streamów, a „Bad Memories” Meduzy z pewnością podniesie ten wynik.

Meduza
Udostępnij