Kane Brown zapowiada nową płytę

Kane Brown zapowiada nową płytę

Światowy artysta, Kane Brown, ogłosił właśnie, że jego długo oczekiwany trzeci album studyjny „Different Man” ujrzy światło dzienne już 9 września. Dodatkowo Brown wydał dziś singiel „Grand”.

Pięciokrotnie nagrodzony AMA artysta i laureat Time100 połączył siły z CMT, aby stać się pierwszym artystą, który ujawnił oficjalną okładkę albumu na billboardzie firmy Paramount na Times Square. Wybrana przez fanów okładka albumu „Different Man” była jedną z dwóch opcji, które Brown udostępnił w lipcu na swoim Instagramie, prosząc followersów o wybranie ich ulubionej wersji.

 
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Call Me KB (@kanebrown)

Na albumie znajdzie się w sumie siedemnaście piosenek, w tym jego aktualny hit „Like I Love Country Music”, współprodukowany utwór „Whiskey Sour”, przebój #1 „One Mississippi”, „Leave You Alone” i nowy singiel „Grand”, który ma dziś swoją premierę. Dodatkowo album będzie zawierał dwanaście dodatkowych, jeszcze nieujawnionych piosenek. Artysta z okładki majowo-czerwcowego wydania „American Songwriter” ujawnił w wywiadzie szczegóły swojego nadchodzącego projektu, a także mówił o sławie, rodzinie i powrocie do swoich korzeni w swoim nowym muzycznym rozdziale.

„To ta wielowymiarowa podstawa sprawiła, że Brown stał się wszechstronnym artystą, zdolnym do nucenia jak Garth Brooks i zwinnego manewrowania w muzyce jak zwykła gwiazda popu… jednak u podstaw tego, kim jest, oraz siłą napędową jego inspiracji i pasji, jest jego rodzina – w tym jego fani. Dla Browna jest to połączenie uczucia, które daje innym, z tym, kim jest w środku”.

zauważa „American Songwriter”

Trzeci album studyjny Browna, „Different Man”, jest kontynuacją „Experiment” (2018). Kane, uznany przez „New York Times” za „jedną z najbardziej elastycznych i obiecujących młodych gwiazd Nashville” oraz za jedną z najbardziej wpływowych osób 2021 w rankingu TIME100, wydał swój debiutancki i dwukrotnie platynowy album w grudniu 2016. Rok później przeszedł do historii jako pierwszy artysta na szczycie wszystkich pięciu głównych list przebojów Billboardu jednocześnie dzięki albumowi nr 1. „Kane Brown (Deluxe Version)” (13 tygodni!) oraz sześciokrotnie platynowym hitom „Heaven” i „What Ifs” z Lauren Alainą, odpowiednio trzecią i siódmą najczęściej odtwarzaną piosenką country wszechczasów. Co więcej, jego drugi platynowy album „Experiment” przyniósł dwukrotną platynę utworom „Lose It”, „Good As You” i „Homesick”. Jego EP-ka „Mixtape Vol. 1” pomogła mu zdobyć nominację do nagrody ACM za Album roku (2021) i wygraną ACM za Teledysk roku.

Kane ma na koncie siedem singli na 1. miejscu w radiu Country, a ostatnio znalazł się na szczycie list przebojów z hitem „One Mississippi”. Znany również ze swoich współprac Brown współpracował z takimi artystami, jak zdobywczyni nagrody Grammy i Oscara, piosenkarka i autorka tekstów H.E.R. („Blessed & Free”), DJ Marshmello (2x platynowy „One Thing Right”), Khalid i Swae Lee (platynowy „Be Like That”), Blackbear („Memory”), Nelly (Platynowy „Cool Again”), John Legend („Last Time I Say Sorry”), Camila Cabello (remiks „Never Be The Same”), Brooks & Dunn („Believe”), Becky G („Lost In The Middle Of Nowhere” ) i Chris Young („Famous Friends”), z których ten ostatni został #1 Country Airplay Song roku 2021 na liście Billboard, a Brownowi i Youngowi przyznano nagrodę CMT za teledysk roku.

Oprócz nadchodzącego albumu, Brown wkrótce rozpocznie międzynarodową trasę „Drunk or Dreaming Tour”, która rozpocznie się koncertami w Australii i Nowej Zelandii, a następnie powróci do Kanady i Europy, gdzie jest od dawna wyczekiwany.

Udostępnij