Masego w nowym singlu i teledysku

Masego w nowym singlu i teledysku

Masego powraca ze zmysłowym „Say You Want Me” – pierwszym singlem z nadchodzącego albumu.

W utworze usłyszymy także wokale Ambré, Ari PenSmith, Mannywellz i Destina Conrada. „Say You Want Me” zostało wyprodukowane w Los Angeles przez P2J (Beyoncé, Burna Boy, „Made in Lagos” Wizkid, w tym „Essence”) i E.Y. (Drake, Childish Gambino) wraz z Louie Lastic i Danem Fosterem, znanym ze współpracy z Kehlani i Ambré.

 

– Masego to imię, które chcę słyszeć, gdy mówicie o życiu, muzyce, czarnym romansie i tańcu –

mówi artysta, który do tej pory zgromadził prawie dwa miliardy streamów na całym świecie.

 

Wypowiedzenie jego imienia powoduje jednak pewne komplikacje w życiu bohaterki teledysku. Nakręcony w Los Angeles i wyreżyserowany przez Alexandra Blacka klip tętni żywym, radosnym poczuciem wspólnoty.

Masego kontynuuje trasę promującą „Studying Abroad: Extended Stay” (ekskluzywną edycję jego uznanej EP-ki, która zdobyła nominację do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy album progresywny R&B). Już 28 listopada rozpocznie europejską część trasy. 8 grudnia zagra dla polskiej publiczności w warszawskim Klubie Stodoła, a dzień później wystąpi w poznańskiej Tamie. „Studying Abroad: Extended Stay” zawiera złoty przebój „Mystery Lady” (feat. Don Toliver) oraz nową, poruszającą wersję „Mystery Lady (Sego’s Remix)”.

Masego zadebiutował w 2018 roku albumem „Lady Lady”, z którego pochodzi przebój „Tadow” (platyna w USA, diament w Brazylii i złoto w Meksyku). Na początku tego roku Masego pojawił się gościnnie w „Silk” z debiutanckiego albumu Kojey Radical.

Masego wciąż spotyka się z uznaniem krytyków. NPR okrzyknął go „jednym z najbardziej obiecujących kameleonów w branży”, podczas gdy VIBE chwali go jako „samouka-saksofonistę, pianistę, wokalistę i producenta, który nadał staremu brzmieniu duszy świeże spojrzenie na dzisiejszy hip-hop”.

Oficjalna premiera klipu oraz singla na kanale youtube artysty o godz.14:00 (czasu brytyjskiego) a piosenkę możecie już teraz przesłuchać na naszej stronie w premierach muzycznych. 

Udostępnij