Marcin Szczurski naszym gościem. „Spotkanie Z Gwiazdami”

Marcin Szczurski naszym gościem. „Spotkanie Z Gwiazdami”

Marcin Szczurski – muzyk, kompozytor ale także podróżnik.

Ma 28 lat, komponuje, pisze, śpiewa, występuje od mniej więcej 15 lat. Jako dzieciak bawił się w różne konkursy wokalne, ale zawsze znacznie bardziej lubił pisać własne rzeczy, niż śpiewać cudze covery. Starałe się nagrywać  swoje utwory z różnymi producentami. Współpracował z wieloma zespołami. Dopiero teraz jednak udało mu się nagrywać w jakości z jaką chciał piosenki, po różnych pewnych niepowodzeniach. Efektem tego jest debiutancki utwór „Popiół i kurz”. Przez długi czas pisał bardziej sentymentalne, akustyczne i emocjonalne piosenki rodem z lat 90, które w pseudofilozoficzny i psychologiczny sposób opisywały codzienne życie. Ostatnio zaczął tworzyć w bardziej współczesnym popowym klimacie, choć nuta melancholii nadal pozostała.

” Chciałbym, aby moja muzyka towarzyszyła ludziom w różnych sytuacjach i emocjach, by żyło im się łatwiej, nieco znośniej w turbulencjach życia- taka jest moja prywatna artystyczna misja 1f642

Jestem wokalistą oraz kompozytorem z Warszawy. Obecnie pracuję nad debiutanckimi utworami. Chcę w nich opowiadać o emocjach, trudach życia codziennego i poszukiwaniach swojego miejsca w świecie w różnych około-popowych dźwiękach.

Więcej o sobie opowiedział nam już w samej rozmowie Marcin Szczurski, a z naszym gościem rozmawiał Adrian Pakuszeski

Udostępnij