Lewis Thompson powraca z uzależniającym singlem

Lewis Thompson powraca z uzależniającym singlem

Brytyjski twórca hitów Lewis Thompson wydaje uzależniający house’owy singiel „Enchanté” z udziałem Clementine Douglas.


Z arsenałem własnych poprawiających nastrój taneczno-popowych hymnów, Lewis Thompson jest gotowy wyjść z cienia i stać się jednym z największych nazwisk w brytyjskiej muzyce. Do współpracy najnowszego singla zaprosił wschodzący talent Clementine Douglas która szybko zyskuje na popularności dzięki swojemu charakterystycznemu, urzekającemu głosowi.  

 

– Enchanté! Dorastałem słuchając muzyki tanecznej z całego świata, a «Enchanté» to koktajl moich ulubionych wpływów – od Chicago po Paryż, napisany i wyprodukowany w Londynie z udziałem Clementine Douglas. Enjoy!

Lewis komentuje najnowsze wydawnictwo 

Poprzedni singiel Lewisa, „Take Me Back” będący wynikiem współpracy z Davidem Guettą, która zebrał ponad 20 milionów streamów na całym świecie i podbił stacje radiowe. Dziś Lewis ma na koncie łącznie 8 singli z listy Top 10 w Wielkiej Brytanii i ponad 10 miliardów streamów jako tekściarz i producent. Wyrobił sobie miano jednego z najbardziej płodnych i pożądanych producentów w branży. Współpracował z wieloma wielkimi nazwiskami muzyki, jak m.in. MNEK, Joel Corry, Anne-Marie, Little Mix, Becky Hill, James Hype i Jade Thirwall. Stoi za niektórymi z najlepiej sprzedających się singli w Wielkiej Brytanii. Niedawno został uhonorowany nagrodą ASCAP Songwriter of the Year 2022.

Clementine Douglas ma na swoim koncie kilka piosenek i współpracowała już z niektórymi z największych nazwisk, od Chase & Status, Sub Focus, Sonny Fodera po Dom Dolla i TSHA. Niezaprzeczalnie jej głos dodaje specyficznego akcentu również i w tym nowym muzycznym wydawnictwie, „Enchanté”, wspólnym singlu z Lewisem.

Udostępnij