VINAI witają ciemność w nowym singlu

VINAI witają ciemność w nowym singlu

Włoski duet VINAI, szwedzki artysta/producent Lucas Estrada i szwedzcy bracia Moonshine prezentują „In The Dark”!


Włoski duet VINAI (660 mln streamów!), który współpracował już z Afrojackiem czy Davidem Guettą, łączy siły z jednym z topowych, najczęściej oglądanych artystów i producentów w Szwecji, Lucasem Estrada (550 mln streamów) i braćmi Moonshine (120 mln streamów). Piosenkę urozmaica żywy wokal Polarwulfa, współscenarzysty hitu Lost Frequencies „Where Are You Now”. „In The Dark” odnajduje idealną równowagę między światłem a ciemnością, jednocześnie będąc melancholijnym i podnoszącym na duchu dance-popowym kawałkiem. To przyjemna melodia, którą trudno będzie zapomnieć.

Duet włoskich braci Alessandro i Andrea, VINAI, rozpoczął swoją karierę w 2011 roku, podbijając światową scenę chwytliwymi, kultowymi hitami EDM znanymi jako „Big Room Bounce”. 

Po powrocie ze swoim przebojem „Rise Up” (złoto w Niemczech, Norwegii i Holandii; 4x platyna w Polsce), wciąż zachwycają publikę takimi hitami jak „Superman”, „Touch”, „I Was Made” i „Up All Night”. Odkąd wkroczyli na scenę taneczną, duet ochoczo rozwija swoje brzmienie.

Lucas Estrada jest jednym z najczęściej streamowanych artystów w Szwecji. Choć „podnosząca na duchu melancholijna muzyka taneczna” może wydawać się sprzecznością, nie ma innego sposobu na opisanie jego wielowymiarowego brzmienia. Lucas jest nie tylko artystą i producentem, który działa na własną rękę. W 2018 roku podjął się współpracy z niezależną wytwórnią LoudKult, aby wspierać nowych artystów, wydawać ich wysokiej jakości muzykę i przedstawiać ich publiczności na całym świecie. LoudKult to pełna sukcesów historia: zebrała ponad miliard streamów i zbudowała sieć z ponad 5,5 milionami obserwujących. Tymczasem Lucas Estrada wciąż nagina granice tego, co wydaje się możliwe.

Duet producencko-DJ-ski Moonshine to bracia Victor i Oliver Simic ze Sztokholmu. W ciągu 3 lat od ich pierwszego wydania osiągnęli ponad 100 milionów streamów na samym Spotify. Wydali single, a także współpracowali z bardzo znanymi DJ-ami i producentami, takimi jak Sevenn i Marnik. Jak dotąd Moonshine odnieśli wiele sukcesów, trafiając na viralowe listy przebojów na całym świecie (1. miejsce we Francji, 2. w Danii, 6. w Szwecji czy tydzień na liście Top 50 Viral World). Ich największą do tej pory piosenką była „Sweet Dreams (Are Made of This)” z 2019 roku, która liczy ponad 55 milionów streamów.

Udostępnij