Lady Gaga zapowiedziała nowy singiel „Hold My Hand”

Lady Gaga zapowiedziała nowy singiel „Hold My Hand”

Lady Gaga stworzyła piosenkę na potrzeby wielkiej kinowej produkcji „Top Gun: Maverick” z Tomem Cruise’em w roli głównej, a jej premierę wyznaczono na 3 maja.


Lady Gaga napisała utwór specjalnie do filmu i będzie go można usłyszeć w różnych momentach dzieła. Za produkcję nagrania „Hold My Hand” odpowiadają artystka i BloodPop, których wspomagał Benjamin Rice. Ponadto, filmowa wersja piosenki wzbogacona została o produkcję i aranżację Harolda Faltermyera i Hansa Zimmera.

Dla Lady Gagi „Hold My Hand” to powrót do piosenek filmowych. Przypomnijmy bowiem, że gwiazda odpowiadała za utwory, które znalazły się na soundtracku „Narodzin gwiazdy” (2018). Ścieżka muzyczna zapewniła artystce Oscara, dwie nagrody Grammy, statuetkę BAFTA, Złoty Glob oraz wyróżnienie Critics’ Choice.

Przed premierą „Hold My Hand”, Lady Gaga zwiastowała nadchodzący singiel, publikując w mediach społecznościowych fragment tekstu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

Premiera filmu „Top Gun: Maverick” w kinach już 27 maja.

Światową premierę filmu „Top Gun: Maverick” wyznaczono na 27 maja. Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny.

Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie „Rooster”, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.

Udostępnij