Lady Gaga świętuje wydanie albumu „Love For Sale” w Westfield

Lady Gaga świętuje wydanie albumu „Love For Sale” w Westfield

Lady Gaga świętuje wydanie albumu „Love For Sale”, który nagrała wspólnie z Tonym Bennettem. Z tej okazji sieć centrów handlowych Westfield zorganizowano ekskluzywny jazzowy występ online, który będzie można oglądać w strefach dla fanów w ponad 20 flagowych lokalizacjach na całym świecie – w Polsce jest to Westfield Arkadia.


Lady Gaga, podczas transmitowanego występu, wykona klasyki jazzowe a także, jeszcze przed oficjalną premierą 1 października, nowe utwory nagrane w duecie z Tonym Bennettem, z ich wspólnego albumu „Love For Sale”. Płyta dostępna będzie w wersji standardowej CD, delux CD i LP. Preorder TUTAJ

Lista utworów „Love for Sale”:
1. It’s De-Lovely
2. Night and Day 
3. Love For Sale  
4. Do I Love You
5. I Concentrate On You 
6. I Get a Kick Out of You
7. So In Love 
8. Let’s Do It 
9. Just One of Those Things 
10. Dream Dancing 
11. I’ve Got You Under My Skin (DELUXE VERSION)
12. You’re The Top (DELUXE VERSION)

Publiczność będzie mogła wysłuchać wykonywanych przez Lady Gagę utworów z nowego albumu zarówno w specjalnie przygotowanych strefach dla fanów zlokalizowanych w 21 centrach Westfield w Europie i USA, w tym w Westfield Arkadia w Warszawie, jak i online. Podczas transmisji online fani będą mieli również możliwość zjednoczenia się dzięki funkcji „Watch Together”, w ramach której miłośnicy Gagi mogą spotkać się online w grupach sześcioosobowych we własnych wirtualnych „pokojach”.

Warto podkreślić, że w dniu wydarzenia, w Empiku w Westfield Arkadia od godziny 18:30, będzie możliwość przedpremierowego zakupu albumu w wydaniu fizycznym.

 

– Uwielbiam śpiewać jazz i jestem niezwykle szczęśliwa, że wszyscy usłyszą mój nowy album Love For Sale nagrany z Tonym Bennettem. Jestem wdzięczna Grupie Westfield za umożliwienie fanom na całym świecie doświadczenia mojego występu w momencie, kiedy sama nie mogę podróżować

przyznaje Lady Gaga.

Rejestracja na ekskluzywny występ online, który odbędzie się 30 września, dostępna jest pod adresem Live.Westfield.com, a bilety do oficjalnych Stref dla Fanów są dostępne od 20 wrześniaTUTAJ.

Współpraca Lady Gagi z centrami handlowymi Westfield zaowocuje także wsparciem dla fundacji: „Born This Way” założonej przez Lady Gagę oraz jej matkę Cynthię Germanottę. Misją organizacji jest budowanie życzliwszego i odważniejszego świata; jak i organizacji charytatywnej „Exploring the Arts”, założonej przez Tony’ego Bennetta oraz jego żonę Susan Benedetto. Celem organizacji jest zmiana życia młodych ludzi dzięki edukacji artystycznej.

Premiera tytułowego teledysku „Love for Sale” odbyła się 17 września i została pokazany na MTV w ponad 180 krajach, a także na billboardzie na Times Square w Nowym Jorku.

Udostępnij