Kid Cudi w nowym singlu tuż przed premierą „Entergalactic”

Kid Cudi w nowym singlu tuż przed premierą „Entergalactic”

Zdobywca nagrody Grammy, muzyczny wizjoner, producent, aktor i reżyser – Kid Cudi prezentuje nowy singiel „Willing To Trust”. Utwór to zapowiedź długogrającego albumu „Entergalactic”, który jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw 2022 roku. Premiera już 30 września!

Cudi początkowo zaprezentował utwór „Do What I Want”, który zdobył szerokie uznanie, między innymi „HYPEBEAST”, „XXL”, „NME” czy „Stereogum”.

– „Entergalactic” to wszystko, o czym marzyłem. Zawsze chciałem stworzyć wizualną oprawę albumu w dłuższej formie. Wszystko zaczęło się od muzyki, która pomogła ożywić tę fabułę i postacie. „Entergalactic” nie przypomina niczego, co do tej pory stworzyłem, z pewnością jest to mój najbardziej ambitny projekt do tej pory. Nie mogę się doczekać, aż w końcu go doświadczycie.

– komentuje Cudi.

Cudi i Kenya Barris pełnią role producentów wykonawczych „Entergalactic” za pośrednictwem firm produkcyjnych Mad Solar i Khalabo Ink Society.

Kid Cudi niedawno zakończył północnoamerykańską część swojej trasy „To the Moon — 2022 World Tour”. Ostatnie show dał w rodzinnym mieście Cleveland w stanie Ohio, na własnym festiwalu Moon Man’s Landing Festival. Tej jesieni zawita do Europy.

Scott „Kid Cudi” Mescudi i Kenya Barris połączyli siły, aby zaprezentować telewizyjne wydarzenie „Entergalactic”. To oryginalna, wciągająca, animowana opowieść o młodym artyście Jabarim – któremu głosu użyczył Mescudi – próbującym zrównoważyć miłość i sukces. Odnalezienie tego drugiego przybliża Jabariego o krok do pierwszego, gdy przeprowadza się do wymarzonego mieszkania i poznaje nową sąsiadkę, fotografkę Meadow, której głosu użyczyła Jessica Williams.

Eksplozja sztuki, muzyki i mody – tak można podsumować „Entergalactic”, którego akcja toczy się w Nowym Jorku. Obok Mescudi i Williams, „Entergalactic” może pochwalić się gwiazdorską obsadą: swoich głosów użyczyli także Timothée Chalamet, Ty Dolla $ign, Laura Harrier, Vanessa Hudgens, Christopher Abbott, 070 Shake, Jaden Smith, Keith David, Teyana Taylor, Arturo Castro i Macaulay Culkin.

Udostępnij