Julia Wieniawa z nowym letniaczkiem „Sobą Tak”

Julia Wieniawa z nowym letniaczkiem „Sobą Tak”

Julia Wieniawa z nową piosenką „Sobą Tak”. To osobista historia wypełniona wolnością i szczęściem, która od pierwszych dźwięków emanuje letnią lekkością.


Letni wiatr, lipcowe zachody słońca, ciepłe wieczory… w towarzystwie nowej piosenki Julii Wieniawy. To brzmi jak plan idealny! Utwór „Sobą Tak” otwiera zupełnie nowy rozdział w muzycznej drodze Julii. Drodze, która jeszcze nieraz nas zaskoczy. 

Jeszcze nigdy się nie czułam sobą tak – śpiewa w refrenie najnowszego utworu Julia Wieniawa. Piosenka „Sobą Tak” od pierwszych dźwięków emanuję letnią lekkością, a w warstwie tekstowej opowiada osobistą historię, z której bije pełnia wolności i szczęścia, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

 

– „Sobą Tak” to piosenka, która jest dla mnie jak pierwszy głęboki oddech po wielu zmianach, które nastąpiły w moim życiu. Napisałam ją w przypływie pozytywnych emocji, na wyjeździe z ludźmi, wśród których naprawdę poczułam się sobą. Od długiego czasu nie umiałam napisać żadnej radosnej i lekkiej piosenki, a słowa refrenu „Jeszcze nigdy się nie czułam sobą tak” wypłynęły ze mnie podczas improwizacji. Ten utwór ma dla mnie pewnego rodzaju terapeutyczny wydźwięk. Mam nadzieję, że poczujecie wolność, słuchając tego numeru.

– mówi Julia Wieniawa o swoim nowym utworze.

Singiel „Sobą Tak” jest efektem współpracy Julii wraz z Jeremim Sikorskim oraz grupą WOLF HOUSE. (Monika Wydrzyńska, Maurycy Żółtański, Jeremi Siejka). Do piosenki powstał również klip, którego oficjalna premiera zapowiedziana jest na dzisiaj, na godz. 19:30(UK).

Julia Wieniawa - Sobą Tak
Udostępnij