Ilira powraca z nowym singlem „Clean Break”

Ilira powraca z nowym singlem „Clean Break”

Ilira wydaje kolejną piosenkę, która sprawi, że Twój nastrój zmieni się w mgnieniu oka. Po „Another Heart”, wokalistka idzie za ciosem i chwyta fanów za serca swoim nowym singlem „Clean Break”. Chwytliwy, nasycony elektronicznym popem utwór jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych.

Rytm piosenki od samego początku wprowadza słuchacza w świetny nastrój. Głos Iliry z każdą minutą zachwyca coraz bardziej. Tekst utworu stanowi ważny element całości: „I’m at the party so don’t call me if you need me, I’m breaking up, I’m dancing with the DJ. Welcome to the other side, I think I found a new me and it’s a new day, I need a clean break”. Utwór jest jednak daleki od typowej smutnej piosenki o rozstaniu. Poprzez muzykę Ilira idealnie odzwierciedla pozytywne uczucia, które dodają jej siły.

Singiel „Clean Break” to celebracja nowych początków, która zachęca wszystkich do dobrej zabawy i ruszenia naprzód. Swoją pozytywną energią rozświetli każdy dzień, a jego melodia wprowadzi słuchacza w pozytywny nastrój i zainspiruje do „przetańczenia” przeszłości, aby zacząć z czystą kartą.

Ilira
Ilira

Sama Ilira mówi:

– „Clean Break” to świetna piosenka, której nie można brać zbyt poważnie; opowiada o rozstaniu i znalezieniu w sobie siły w nowym samotnym życiu! Mam więc nadzieję, że zadziała tak na wszystkich słuchaczy! To radosny utwór, który jest dla mnie trochę popowym odrodzeniem!

Zróżnicowane pochodzenie Iliry pozwala jej błyszczeć pełną mocą. Urodzona w Szwajcarii z albańskimi korzeniami artystka większość czasu spędza w Anglii, gdzie pracuje nad nową muzyką. Dzięki współpracy z takimi artystami jak Alle Farben, Tiesto, Galantis, Sigala, VIZE i Cheat Codes oraz katalogiem ponad 400 milionów streamów na wszystkich platformach, już umocniła swoją pozycję w branży. Dzięki bezwarunkowemu oddaniu muzyce i nieopisanej energii, jej karierze nic nie stoi na przeszkodzie – Ilira zmierza prosto na szczyt.

Udostępnij