Iggy Pop ogłasza wielki koncert w Londynie z Blondie na lipiec 2023 r

Iggy Pop ogłasza wielki koncert w Londynie z Blondie na lipiec 2023 r

Iggy Pop zapowiedział koncert na świeżym powietrzu, który odbędzie się latem przyszłego roku w Londynie. Legenda alt-rocka, która niedawno opisał swój 19. solowy album Every Loser , przejmie Crystal Palace Park w sobotę 1 lipca specjalnym jednodniowym wydarzeniem o nazwie „Dog Day Afternoon”.


Iggy Pop ma wystąpić w parku w południowym Londynie, po setach z Blondie i Generation Sex. W skład tego ostatniego zespołu wchodzą Billy Idol i Tony James z Generation X, a także Steve Jones i Paul Cook z Sex Pistols . To niesamowite spotkanie w Crystal Palace to pierwszy występ Generation Sex w Wielkiej Brytanii.

 

– Od czasu do czasu znajdujemy czas, aby spotkać się ze starymi kumplami z dawnych czasów – tylko po to, żeby się pobawić. Jeśli to nie jest zabawne, to nie jesteśmy zainteresowani, życie jest za krótkie. I to świetny rachunek z Iggym Popem i Blondie.

– powiedział Steve Jones

 

– Blondie i Iggy Pop… jesteśmy podekscytowani ponownym spotkaniem z naszym przyjacielem, jedynym w swoim rodzaju księciem punka, Iggym, na specjalnym koncercie w Crystal Palace Park w Londynie, następnego lata. Jeszcze raz, z uczuciem!

– dodała frontmanka Blondie, Debbie Harry.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży o godzinie 10:00 czasu brytyjskiego już dzisiaj, w ten piątek, 18 listopada. TICKETS

IGGY POP , BLONDIE , GENERATION SEX - 1.07.2023 - LONDON
IGGY POP , BLONDIE , GENERATION SEX – 1.07.2023 – LONDON

W tej chwili nadchodzący koncert w Londynie będzie pierwszym występem Iggy’ego Popa w Wielkiej Brytanii od czasu jego występu w Barbican Centre pod koniec 2019 roku. Podczas tego programu kultowy artysta wyemitował w całości swój ostatni album Free”.

Artysta zapowiedział także nowy album „Every Loser”, który ukaże się 6 stycznia nakładem Atlantic i Gold Tooth Records, wytwórni producenta Andrew Watta. Pop zaprezentował już 11-utworowy projekt singlem „Frenzy”.

 

– Jestem facetem bez koszuli, który rządzi; Andrew i Gold Tooth to rozumieją i nagraliśmy razem płytę w staromodny sposób. Gracze to faceci, których znam odkąd byli dziećmi, a muzyka zbije cię z nóg. Miłego dnia.

– powiedział w poprzednim oświadczeniu, ogłaszając partnerstwo z Gold Tooth i Atlantic.

Na fanów czeka jeszcze jedna niespodzianka. W przyszłym tygodniu, 25 listopada, Iggy Pop wydaje specjalną reedycję albumu Aprés z 2012 roku, z okazji 10-lecia wydawnictwa w ramach Czarnego piątku Record Store Day.

Wydanie będzie zawierało nową okładkę, plakat i nigdy wcześniej niepublikowany bonusowy utwór.

Pakiet winylowy deluxe zawiera również opaskę OBI, składaną okładkę albumu, zadrukowaną wewnętrzną okładkę, oryginalne etykiety płytowe i specjalny jednolity różowy winyl.

Udostępnij