Nicki Minaj, Maluma i Myriam Fares na mundial

Nicki Minaj, Maluma i Myriam Fares na mundial

FIFA opublikowała singiel „Tukoh Taka”, nagrany przez Nicki Minaj, Malumę i Myriam Fares. To najnowszy utwór promujący oficjalny soundtrack Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze i pierwszy w historii hymn FIFA Fan Festival.


„Tukoh Taka” to pierwszy w historii utwór promujący Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej zaśpiewany po angielsku, hiszpańsku i arabsku. W międzykontynentalnym hicie Nicki Minaj, Maluma i Myriam Fares śpiewają i rapują o jednoczeniu fanów z całego świat i wspólnym świętowaniu. Artyści wykonają utwór razem po raz pierwszy na otwarciu FIFA Fan Festival w Dosze, stolicy Kataru.

 

– Zawsze marzyłem o takiej szansie! Jestem szczęśliwy, że mogę być częścią FIFA World Cup i reprezentować muzykę latynoską w tym prawdziwie globalnym utworze, wśród niesamowitych artystów śpiewających po angielsku i arabsku

– mówi o współpracy Maluma.

 

Myriam Fares, libańska gwiazda, która jest współautorką kompozycji, aranżacji i choreografii, dodaje:

 

– Cieszę się, że mogłam pracować z moimi ulubionymi międzynarodowymi artystami, Nicki Minaj i Malumą. Mam nadzieję, że Tukoh Taka pokaże wschodnią i arabską muzykę całemu światu.

 

Tukoh Taka - Official FIFA World Cup Hymn Qatar 2022
Udostępnij