Sigala we współpracy z Gabrym Ponte i Alexem Gaudino

Sigala we współpracy z Gabrym Ponte i Alexem Gaudino

Brytyjski artysta, producent i DJ, Sigala połączył siły z Gabrym Ponte i Alexem Gaudino w najnowszym utworze „Rely On Me”.


Sigala i Gabry Ponte w „Rely On Me”. Singielto zapowiedź kolejnego rozdziału Sigali – długo oczekiwanego drugiego albumu „Every Cloud”, który ukaże się w marcu 2023 roku. Sigala pracował nad płytą praktycznie od ukończenia „Brighter Days” z 2018 roku. Imponujący debiut zawierał znakomity skład współpracowników, w tym Kylie Minogue, Palomę Faith, French Montanę, Ellę Eyre czy Becky Hill.

Sigala znów daje popis umiejętności łączenia różnorodnych, międzynarodowych talentów. Tym razem zaprosił do współpracy włoskiego DJ-a i producenta, nominowanego do Grammy Gabry’ego Ponte oraz jego rodaka Alexa Gaudino – twórcę licznych hitów i jedynego w swoim rodzaju mistrza samplów.

 

– „Rely On Me” to kolejna piosenka w repertuarze Sigali opierająca się na samplu. «2 Times» Ann Lee była popularna w późnych latach 90. To był pomysł Alexa – zasłynął z samplowania piosenek, jeszcze zanim stało się to popularne, na przykład w «Destination Calabria» i kilku innych wielkich kawałkach.

– wyjaśnia artysta.

 

Współpraca nad tym kawałkiem była po prostu niesamowita. Praca z innymi DJ-ami i producentami z własnym gustem i tożsamością zawsze jest ekscytująca. «Rely On Me» jest pełen rozbrajającej elegancji i prostoty, to właściwie klucz do jego piękna. Jak mówi motto, «mniej znaczy więcej».

– komentuje Gabry Ponte.

 

– Nieodparta progresja akordów w połączeniu z poruszającym wokalem Clementine Douglas i niezwykle chwytliwym melodyjnym hookiem to przepis na zwycięstwo. Ten crossover sprawi, że poczujesz się szczęśliwy od pierwszego przesłuchania!

z dumą dodaje Alex Gaudino

Sigala ma za sobą kolejny niesamowity rok. Grając dla fanów na całym świecie, konsekwentnie wydaje kolejne hity z nadchodzącej kolekcji. Poza najnowszym „Rely On Me”, „Every Cloud” będzie zawierać „Lasting Lover” z Jamesem Arthurem, „Melody”, „Stay The Night” z Talią Mar oraz ostatnią współpracę z Davidem Guettą i Samem Ryderem, „Living Without You”. Łącznie nowe single zgromadziły do tej pory pół miliarda streamów.

Zawierający wiele gościnnych występów album „Every Cloud” będzie dostępny w kilku formatach, w tym w wersji cyfrowej, na winylu, CD i kasecie.

Artysta długo wyczekiwał ponownego spotkania z międzynarodowymi fanami i kolejnych elektryzujących koncertów na żywo. Poza nową muzyką, artysta zapowiedział także wiosenną trasę koncertową po Irlandii i Wielkiej Brytanii. 2023 bez wątpienia będzie kontynuacją jego niekończącego się triumfu.

Sigala
Udostępnij